20:04:22 - سه‌شنبه 12 مارس 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
مرکز اقامتی بهبود زنان دچار اعتیاد در اراک راه اندازی می شود
اراک- دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان مرکزی از راه اندازی مرکز اقامتی بهبود زنان دچار اعتیاد و مرکز ترک اعتیاد ماده ۱۶(اردوگاه معتادان متجاهر) در اراک خبر داد.
مرکز اقامتی بهبود زنان دچار اعتیاد در اراک راه اندازی می شود

به گزارش خبرنگار مهر، احمد ملک حسینی روز سه شنبه در حاشیه جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان مرکزی در جمع خبرنگاران در اراک، اظهار داشت: آخرین جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر سال جاری با سه دستور کار با حضور استاندار مرکزی در اراک پیگیری شد.

دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان مرکزی افزود: در این جلسه مقرر شد مرکز ثابت ماده ۱۶ یا اردوگاه ثابت نگهداری معتادان متجاهر استان مرکزی در اراک راه اندازی شود.

خبر جدید  کشفیات انتظامی شهرستان دلیجان+ عکس

ملک حسینی خاطرنشان کرد: بر همین اساس بنا شد با کمک و مساعدت نیروی انتظامی استان مرکزی، ساختمانی با ظرفیت بالا تجهیز و در اختیار دستگاه مرتبط و مسئول برای راه اندازی مرکز ماده ۱۶ قرار داده شود.

دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان مرکزی تصریح کرد: همچنین موضوع راه اندازی مرکز اقامتی ترک اعتیاد ویژه بانوان مورد بررسی قرار گرفت و تصویب شد این مرکز تا فرارسیدن نوروز در اراک راه اندازی شده و فعالیت خود را آغاز کند.

خبر جدید  بهره برداری از دبیرستان دخترانه خیریه در شهرستان زرندیه

ملک حسینی بیان داشت: همچنین مقرر شد دستگاه‌های مسئول در حوزه فرهنگی، پیشگیری، درمان و مقابله با مواد مخدر، برنامه‌های سال آینده خود را در این زمینه در اولین فرصت جمع‌بندی کرده و به دبیرخانه شورای مبارزه با مواد مخدر استان اعلام کنند تا در اولین جلسه شورای هماهنگی در سال آینده، برای تصویب و اجرا مورد بررسی قرار بگیرد.

خبر جدید  اجرای برنامه عملیاتی موثر برای جلوگیری از کشت مواد مخدر ضروری است

دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان مرکزی بیان داشت: اجرای جدی طرح جمع آوری متعادین متجاهر از سطح استان مرکزی در ایام نوروز از دیگر مواردی بود که در این جلسه مطرح و تصویب شد.

کد خبر ۴۵۶۶۴۹۵


منبع :: https://www.mehrnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد