11:37:46 - شنبه 27 آوریل 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
مرکزی| ۲۰۸ میلیاردتومان اعتبار برای شهرداری ساوه پیش‌بینی شد
شهردار ساوه گفت:اولویت امسال ما، تامین اعتبارات لازم برای تکمیل پروژه‌های بزرگی مثل ساختمان جدید شهرداری،کمربندی شمال شهر و انجام تملکات در شهر است، امیدواریم با بودجه پیش بینی شده ۲۰۸ میلیارد تومانی شاهد یک جهش در ایجاددرآمدهای پایدار شهرداری باشیم.
مرکزی| ۲۰۸ میلیاردتومان اعتبار برای شهرداری ساوه پیش‌بینی شد

مهدی حسینی در گفت وگو با خبرنگار تسنیم در ساوه، با اشاره به کاهش وابستگیها به درآمد حاصل از ارزش افزوده اظهار داشت: میزان وابستگی مالی شهرداری ساوه در سال ۹۵ به ارزش افزوده حدود ۷۰ درصد بود که این رقم در سال ۹۷ به حدود ۳۵ درصد کاهش یافت.

وی افزود: در سال گذشته حدود ۷۰ درصد درآمد شهرداری ساوه از محل سایر منابع تامین شد، کاهش ۵۰ درصدی درآمد شهرداری ساوه از محل ارزش افزوده در سال ۹۶ شهرداری را با بحران مالی شدید مواجه کرد و پیش بینی می شد که ترمیم این وضعیت بحرانی سالها طول بکشد.

خبر جدید  آخرین جزئیات از آتش‌سوزی واحد بزرگ صنعتی اراک؛ ۱۶ نفر مصدوم شدند

شهردار ساوه تصریح کرد: رمز موفقیت در چنین وضعیت حساسی در مجموعه شهرداری، تشکیل و هماهنگی میان یک تیم منسجم، داشتن روحیه جهادی و توجه به اقتصاد مقاومتی بود که بحمدلله با داشتن این روحیه و انگیزه خدمت در تک تک مدیران، کارکنان و پرسنل توانستیم این بحران مالی را به خوبی مدیریت کنیم.

حسینی بیان کرد: امسال نیز اولویت ما در این حوزه تامین اعتبارات لازم برای تکمیل پروژههای بزرگی مانند ساختمان جدید شهرداری، کمربندی شمال شهر و انجام تملکات در شهر است، امیدواریم با بودجه پیش بینی شده ۲۰۸ میلیارد تومانی برای امسال شاهد یک جهش در ایجاد درآمدهای پایدار برای شهرداری باشیم.

خبر جدید  ۲۲ درصد از پست معاونین مدارس در استان مرکزی خالی بوده است

وی ادامه داد: به سرانجام رساندن به موقع و دقیق امورات مالی با توجه به شرایط اقتصادی کشور نیازمند تدبیر و برنامه ریزی مدبرانه و هوشمندانه است که توانستیم براساس همین ضرورتها برنامه ریزی کنیم و به اهداف تعیین شده برسیم.

انتهای پیام/ ت


منبع :: https://www.tasnimnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)
خبر جدید  اراک| معاون اول رئیس جمهور بهمن ماه امسال به سوریه سفر می‌کند

تبليغات
بانک پاسارگاد