11:31:56 - دوشنبه 29 آوریل 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
مرکزی| پروژه نیمه‌کاره پل‌های شریعتی و ورزش اراک تا پایان خردادماه تکمیل می‌شود
رئیس شورای اسلامی کلانشهر اراک با بیان اینکه پروژه نیمه‌کاره پل‌های شریعتی و ورزش در اراک تا پایان خرداد تکمیل می‌شود گفت: مدیران شهری در اراک مسائل سیاسی را در تصمیم‌گیری‌ها دخالت ندهند.
مرکزی| پروژه نیمه‌کاره پل‌های شریعتی و ورزش اراک تا پایان خردادماه تکمیل می‌شود

بهگزارش خبرگزاری تسنیم از اراک، کاوه فلکافلاکی پیش از ظهر امروز در همایش روز شوراها با اشاره به جایگاه شوراها اظهار داشت: براساس اصل هفت قانون اساسی، شوراها از ارکان تصمیمگیری در کشور ذکر شده است، بعد از قانون منع بهکارگیری بازنشستگان و قطع همکاری با شهردار سابق، پس از فراز و نشیبهای فراوان شهردار جدید انتخاب شد.

وی افزود: از اعضای محارم شورای اسلامی کلانشهر اراک و مجموعه شهرداری اراک درخواست دارم کمال همکاری را با شهردار جدید داشته باشند، در اراک ظرفیتهای بسیاری وجود دارد که میتوان برای موفقیت از آن استفاده کرد.

خبر جدید  صنایع استان مرکزی اصلی‌ترین مشترکان بدهکار برق هستند

رئیس شورای اسلامی کلانشهر اراک تصریح کرد: برهمین اساس از شورای اسلامی اراک درخواست دارم مسائل سیاسی را در تصمیمگیریها دخالت ندهند و یکدیگر را انقلابی و غیرانقلابی نخوانند و از نظارتهای قانونی خود دست نکشند.

فلکافلاکی بیان کرد: درخواست همکاری را از دیگر دستگاهها و ادارات داریم، از سازمانهای نظارتی بهویژه سازمان بازرسی درخواست داریم به مدیران شهرداری و شهرداری اعتماد بیشتر داشته باشند زیرا آنها سالها خدمت کردند.

خبر جدید  اجرای ۴۰هزار پروژه محرومیت‌زدایی توسط بسیج سازندگی در سال ۹۸+فیلم

وی عنوان کرد: هیچ شهرداری بدون تعامل با شوراهای شهر و مسئولان ارشد استان موفق نخواهد بود، در راستای ایجاد این تعامل باید تلاش کرد، از شهردار درخواست داریم با همکاری وزارت کشور قرارداد پرسنل شهرداری را یکنواخت کنند.

رئیس شورای اسلامی کلانشهر اراگ ادامه داد: از نمایندگان مجلس شورای اسلامی درخواست داریم قوانین دوپهلو را اصلاح کنند، در شورا قولهایی مثل راهاندازی و تکمیل پروژههای نیمهکاره مثل پل شریعتی و پل ورزش را تا خرداد ماه دادهایم.

خبر جدید  دادستان کل کشور: دستگاه قضا بدون هیچ‌گونه اغماضی با مفسدان مبارزه می‌کند

فلکافلاکی اضافه کرد: در حوزه مدیریت شهری در سطح کلانشهر اراک، سیستم شفافسازی هم تا ماه آینده برقرار میشود.

انتهای پیام/ ت


منبع :: https://www.tasnimnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد