21:03:17 - یکشنبه 9 ژوئن 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
مرکزی| هدف از برگزاری یادواره شهدا تبیین سیره شهدا برای آحاد مردم است
فرمانده سپاه روح‌الله استان مرکزی با اشاره به اینکه در برگزاری یادواره شهدا باید از محدود کردن جامعه مخاطب جلوگیری شود گفت: با محدود نکردن مخاطب می‌توان افراد بسیاری را حداقل از مسیر وزیدن عطر امور معنوی گذراند.
مرکزی| هدف از برگزاری یادواره شهدا تبیین سیره شهدا برای آحاد مردم است

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اراک، به نقل از روابط عمومی سپاه روح الله استان مرکزی، سردار محسن کریمی درصد و سی و ششمین جلسه ستاد کنگره نقش امام خمینی (ره) در دفاع مقدس و ۶۲۰۰ شهید استان مرکزی با دستور با دستور العمل های گزارش کمیته مهندسی،سرود کنگره و برآورد المان ها،ترمیم گنجینه شهدای نداجا،نخستین یادواره مردمی شهدای گمنام استان مرکزی با اشاره به انگیزه و شور خادمانی که در کنگره فعالیت می کنند اظهار داشت: در مسیر اجرای برنامه های کنگره شهدای استان انگیزه های زیادی از افراد و داوطلبانی که در این برنامه ها مشارکت می کنند دیده شده و این خود به اصل کنگره شور خاصی بخشیده است.

وی با بیان اینکه این اشتیاق سبب شد از ۷ اجلاسیه که ابتدا مد نظر بود به ۱۲ اجلاسیه برسیم افزود: این تنها بدون در نظر گرفتن پیش اجلاسیه ها است و این ها نشان از کار برکت کار برای شهدا انجام دادن است.

خبر جدید  اراک| محیط زیست بدون نظارت کافی برج پرنده‌نگری در تالاب میقان را ساخته است

فرمانده سپاه روحالله استان مرکزی با تأکید بر اینکه هدف از یادواره های شهدا تبیین مسیر و راه شهدا برای مخاطبان است گفت: باید سعی شود مکان برگزاری یادوارههای شهدا را طوری انتخاب کنیم که مخاطبمان از خاص به عام تبدیل شود و از محدود کردن جامعه مخاطب جلوگیری شود.

کریمی قرار دادن افراد در مسیر وزیدن معارف دینی را یک شیوه تربیتی ارائهشده در اسلام دانست و تصریح کرد: با محدود نکردن مخاطب و برگزاری یادوارهها در مراکزعامتر و با یک برنامهریزی دقیق میتوان افراد بسیاری را حداقل از مسیر وزیدن امور معنوی گذراند که شاید به برکت شهدا این دست برنامهها تأثیری بر همه داشته باشد.

خبر جدید  ۷۵۶ زندانی جرائم غیرعمد استان مرکزی با کمک خیران آزاد شدند

وی محور کار شهدا را استفاده کردن از فرهنگ شهید و شهادت خواند و عنوان کرد: نباید از انجام کارهای بزرگ ترسید و باید با اراده و تلاش در زمینه شهدایی قدم برداشت و با استفاده از ظرفیتهای هنری طرحهای مناسبی را درزمینهٔ شهدا پیادهسازی کرد.

فرمانده سپاه روحالله استان مرکزی درباره برگزاری اولین یادواره مردمی شهدای گمنام گفت: تمام این موارد ازجمله محدود نکردن مخاطبین به مخاطبان خاص، استفاده از ظرفیتهای هنری، استفاده از فرصت شهدای گمنام تدفین شده در استان، در برگزاری این یادواره مردمی رعایت شود و داوطلبان انجام چنین برنامهای برای انجام آن بااراده قوی پایکار باشند.

خبر جدید  اراک| تنها ۸ میلیارد دلار از ۴۰ میلیارد دلار درآمد صادراتی به کشور بازگشت

سردار کریمی با اشاره به کمیته مهندسی کنگره نیز خاطر نشان کرد: استان مرکزی در ۷۰ الی ۸۰ طرح و ایده در حوزه مهندسی رزم در دوران دفاع مقدس تأثیر و نقش داشته که نیاز است کمیته مهندسی برای تبیین این موارد و اجرای برخی از آن پروژهها در باغموزه دفاع مقدس، باقوت پیگیر باشد.

انتهای پیام/ ع


منبع :: مرکزی| هدف از برگزاری یادواره شهدا تبیین سیره شهدا برای آحاد مردم است

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد