12:02:04 - دوشنبه 13 مه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
مرکزی| ملت ایران هرگز تسلیم زورگویی‌های آمریکا نمی‌شود
نماینده ولی فقیه در استان مرکزی گفت: ملت ایران هرگز تسلیم زورگویی‌های آمریکا نمی‌شود.
مرکزی| ملت ایران هرگز تسلیم زورگویی‌های آمریکا نمی‌شود

بهگزارش خبرگزاری تسنیم از اراک، بهنقل از روابط عمومی سپاه روحالله استان مرکزی، آیتالله قربانعلی دری نجفآبادی با اشاره به جوسازی برخی جریانات داخلی و ترساندن مردم از سایه جنگ اظهار داشت: امروز در شرایطی هستیم که برخی جریانات داخلی و بلندگوهای رسانهای آنها، مادام از جنگ با دولت آمریکا سخن میگویند و ملت را از سایه جنگ میترسانند؛ در سالهای نخست پیروزی انقلاب اسلامی و سالهای جنگ تحمیلی هم همین کار را میکردند.

وی با تاکید بر اینکه ما اعتنایی به حرف های این افراد نمی کنیم، افزود: هدف آمریکا از سردادن شعار جنگ، ترساندن افراد ترسوی داخلی است.

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی با بیان اینکه افراد ترسوی داخلی به دنبال جوسازی و عملیات روانی به نفع خودشان هستند، هستند، تصریح کرد: مقام معظم رهبری در دیدار با معلمان و فرهنگیان فرمودند «دشمن آرایش جنگی گرفته است، ما هم باید آرایشمان در برابر دشمن جنگی باشد»؛ ملت ایران در تمامی برههها در برابر دشمنان ایستاده و خواهند ایستاد.

خبر جدید  بدهی ۹۰ میلیارد تومانی دانشگاه پزشکی اراک به پزشکان و پرستاران

آیت الله دری نجفآبادی با تأکید بر اینکه جنگ یعنی دفاع و مقاومت، و ملت ایران به دفاع افتخار می کند، بیان کرد: همانگونه که در دفاع مقدس نشان دادیم، در برابر ابرقدرتها تسلیم نمیشویم و پیروز میدان شدیم؛ امروز هم در برابر زورگویانی چون آمریکا و سردمداران آن از کیان کشور به خوبی دفاع میکنیم.

وی با بیان اینکه امروز قدرت بازدارندگی کشور از هر زمان دیگری بیشتر و آماده پاسخ به توطئههای دشمنان است، عنوان کرد: آمریکاییها و حامیان آنها کوچکترین خطایی مرتکب بشوند، همانگونه که رژیم غاصب صهیونیستی در مقابل حماس به زانو درآمد و ذلیل شد، استکبار جهانی هم پاسخ محکمی از سوی ملت ایران دریافت میکند.

خبر جدید  ۶ راهدارخانه در محورهای مواصلاتی استان مرکزی احداث می‌شود

امام جمعه اراک با تأکید بر اینکه دشمنان از قدرت جمهوری اسلامی نگران هستند و میخواهند جلوی این افزایش قدرت را بگیرند، گفت: همانگونه که مقام معظم رهبری بارها فرمودهاند « دوران بزن و در رو تمام شده است»، آمریکاییها اگر کوچکترین خطایی را مرتکب شوند با پاسخ محکم نیروهای مقتدر جمهوری اسلامی ایران روبه رو میشوند.

آیت الله دری نجفآبادی با اشاره به اتحاد و همبستگی بی نظیر ملت در برابر توطئه های دشمنان، تصریح کرد: امروز رئیس جمهور آمریکا باید صدای ملت ایران را به خوبی بشنود که همه ایرانیان یکپارچه از وطن و ارزشهای خود دفاع خواهند کرد و هیچ ترسی از قدرتها ندارند.

خبر جدید  آیت‌الله دری‌نجف‌آبادی: امروزه ثمره صدور انقلاب اسلامی را در دورترین کشورهای آمریکا و آفریقا می‌بینیم

وی با بیان اینکه آمریکا با فرستادن پمپئو به عراق به دنبال جوسازی و عملیات روانی علیه ایران است، افزود: ما امروز به آنها میگوییم که جوسازی نکنند، از آنها و ناوهایشان نمیترسیم، بدانند اگر یکی بزنند ۱۰تا میخورند.

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی اقدام شورای عالی امنیت ملی را حکیمانه دانست و عنوان کرد: ما انتظارمان از اتحادیه اروپا این است که گامی برای حفظ برجام بردارد و مطالباتی که ملت ایران از آنها خواسته را پاسخ جدی دهند، اگر آنها به برجام پایبند هستند باید منافع جمهوری اسلامی را هم رعایت کنند.

امام جمعه اراک با بیان اینکه طرفین برجام باید به تعهدات خود در این توافق پایبند باشند، افزود: دشمنان باید بدانند صبر جمهوری اسلامی هم اندازهای دارد.

انتهای پیام/ن


منبع :: https://www.tasnimnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد