11:32:11 - دوشنبه 29 آوریل 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
مرکزی| جوانان میدان‌داران اصلی گام دوم انقلاب هستند
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه روح‌الله استان مرکزی گفت: جوانان میدان‌داران اصلی گام دوم انقلاب هستند.
مرکزی| جوانان میدان‌داران اصلی گام دوم انقلاب هستند

به گزارش خبرگزاری تسینم از ساوه، حجتالاسلام محمدولی رضویرادشامگاه یکشنبه در همایش روز عقیدتی که در مسجد ابوذر ساوه برگزار شده، بر ضرروت فراهم ساختن زمینه برای تحقق بیانیه گام دوم انقلاب تاکید کرد و اظهار داشت: این بیانیه دارای نکات ارزشمندی است که درحقیقت حاصل تجربیات مقام معظم رهبری در طول ۴۰ سال مدیریت در عالیترین سطوح نظام اسلامی است و در واقع این بیانیه گامی در جهت تحقق تمدن نوین اسلامی است که باید همه دستگاهها و نهادها در جهت تحقق اجرای آن تلاش کنند.

وی افزود: نخستین نکتهای که در تقویت بنیه معنوی جوانها، در این بیانیه مورد تاکید قرار گرفته، اخلاص است و باید همه خدمتگزاران با توجه به این توصیه، سبب رضایت حضرت ولی عصر(عج) را فراهم آورند و زمینه ساز منتهی شدن انقلاب اسلامی به ظهور حضرت بقیه الله (عج) شوند.

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه درسپاهروحاللهاستان مرکزی تصریح کرد: در گام نخست انقلاب، هدف تقویت ارزشهای اسلامی در داخل کشور و منطقه و هچنین پیروزی در طول هشت سال دفاع مقدس در برابر جنایتکاران علیرغم فتنهها وتوطیههای دشمنان بود که دربیانیه مقام معظم رهبری در گام دوم جهانی کردن اسلام، ارزشهای اسلامی، به اهتزاز درآوردن پرچم اسلام ناب محمدی(ص) در سراسر جهان و جهانی کردن اقتدار انقلاب اسلامی و مجموعهای مانند سپاه که مروج و مدافع انقلاب اسلامی و اسلام ناب محمدی بوده، است هرچند اسلام ناب محمدی امروز جهانی شده ولی این گام اقدامی برای نابودی کامل آل سعود و رژیم منحوس صهیونیستیاست.

خبر جدید  ۲۶ دستگاه‌ برتر استان مرکزی در حوزه حمایت از مصرف کنندگان معرفی شدند

رضویرادبیان کرد: گام دوم انقلاب گستردهتر است زیرا در ۴۰ سال نخست انقلاب به دنبال ثبیت انقلاب بودیم و با استکبار جنگیدیم که اسلام را جهانی کنیم اما در گام دوم اسلام باید در سراسر جهان گسترش دهیم، گام دوم نابودی رژیم صهیونیستی را جشن می گیریم و در واقع در گام دوم افراد غربزده یا باید نگاهشان را تغییر دهند یا اینکه جایگاه خود را تغییر دهند زیرا افراد غربزده در حکومت علوی جایگاهی ندارند.

وی ادامه داد: اربعین وعده جهانی شدن نام امام حسین(ع) و حضرت محمد(ص) را میدهد، همچنین اربعین با حضور جمعیتی ۴۰ میلیونی وعده به اهتزاز درآمدن پرچم اسلام ناب محمدی در جهان است، مردم سوریه، لبنان وبصره از انقلاب اسلامی بهره گرفتند ما نیز میتوانیم به شرط آنکه گام هایمان با وعدههای غربزدگان سست نشود چراکه به یاری خداوند حرفهای انقلاب اسلامی تاثیر خود را در جهان نشان داده است.

خبر جدید  ۴ هزار و ۵۰۰ واحد روستایی در استان مرکزی مقاوم‌سازی می‌شوند

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه درسپاهروحاللهاستان مرکزی خاطرنشان کرد: راه نجات ما سوار شدن در کشتی نجاتبخش اهل بیت(ع) و تابع محض ولایت فقیه بودن است، دشمنان به دنبال فاصله انداختن ما از ائمه هدی(ع) و ولایت فقیه هستند ولی ما باید هوشیار باشیم نه جلوتر از رهبری معظم انقلابو نه عقبتر از معظم له حرکت کنیم بلکه باید همراه با ولایت حرکت کنیم.

وی افزود: باید ارزشهای دفاع مقدس را انتقال دهیم در غیر این صورت ارزشهای معیوب جایگزین خواهد شد چراکه ارزشهای دفاع مقدس به اندازه کافی، قوی و کارآمد است که باید راستای انتقال آنها تلاش شایانی کنیم.

رضویراد خاطرنشان کرد: مردم ما مردمی همراه با اسلام و ولایت هستند و باید قدردان این مردم بود چراکه در حوادث، این مردم ولایی و بسیجیان هستند که در خط مقدم هستند، در حالیکه غربزدگان به دنبال چپاول نظام هستند این درحالی است کهدر فرهنگ اسلامی شکست معنایی ندارد.

بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی به عنوان ترسیم نقشه آینده انقلاب است

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه درسپاهشهرستان ساوه نیز گفت: باید از ماه رجب و شعبان استفاده کرد و روح را جلا داد که ابتدای ماه رمضان انسان دیگر آماده پرواز باشد و باید از آن ماه، شبهای قدر و شب عید فطر، بهره کافی برد.

خبر جدید  فاز دوم طرح توسعه گلخانه ۵۰ هکتاری هیدروپونیک در زرندیه افتتاح شد‌

محمدی افزود: پیامبر اسلام(ص)فرمودند خودتان را در معرض نسیم رحمت الهی قرار دهید، یعنی از خلوتهای این سه ماه استفاده کنید و اعتکاف بهترین فرصت است که انسان بدون دغدغهها و مشغلهها و گرفتاریها و خواطر گوناگونی که به آن دچار است بتواند خودش را در این وادی آماده کند و به پیش ببرد.

وی تصریح کرد: بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی به عنوان ترسیم نقشه آینده انقلاب است، مقام معظم رهبری در بیانیه گام دوم انقلاب نقشه راه آینده انقلاب را ترسیم فرمودند که باید تلاش شود این نقشه راه به درستی اجرا شود.

به گزارش تسنیم، در این مراسم از مربیان، سرمربیان و سرگروههای ویژه حلقات صالحین شهرستان ساوه با اهدای لوح و هدایایی تقدیر و تجلیل شد.

انتهای پیام/


منبع :: https://www.tasnimnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد