19:40:18 - شنبه 1 ژوئن 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
مرکزی| انقلاب اقتصادی تنها با اقتصاد مقاومتی عملیاتی می‌شود
فرمانده سپاه روح‌الله استان مرکزی گفت: امروز کشور به یک انقلاب اقتصادی احتیاج دارد و این انقلاب تنها با اقتصاد مقاومتی که از سوی مقام معظم رهبری تبیین شده عملیاتی خواهد شد.
مرکزی| انقلاب اقتصادی تنها با اقتصاد مقاومتی عملیاتی می‌شود

بهگزارش خبرگزاری تسنیم از اراک، به نقل از روابط عمومی سپاه روحالله استان مرکزی، سردار محسن کریمیبا اشاره به شرایط حساس جهان اسلام گفت: مقایسه شرایط امروز با چهل سال گذشته ما را به این نقطه میرساند که امروز در مقطع بسیار حساس و پیچیدهای قرار داریم و دشمنان با تمام امکانات و ظرفیت برای ضربه زدن به انقلاب و پیکره اسلام به میدان آمدهاند.

وی با بیان اینکه در گذشته برنامه راهبردی دشمن از فضای دورتری بود و دیگران به نیابت از استکبار در فضای عملیاتی با انقلاب درگیر بودند افزود: پس از اینکه دشمن راهبردهای مختلفی را علیه انقلاب به کار برد و همه آنها شکست خوردند به حمله فرهنگی با عنوان تهاجم فرهنگی با انقلاب مواجه شد و امروز هم با راهبرد سیاسی و اقتصادی کار خود را پیش میبرد.

فرمانده سپاه روحالله استان مرکزی با اشاره به اینکه امروزه سطح تماس دشمن افزایش پیدا کرده و در واقع با مواجهه همهجانبه قرار داریم گفت: براساس سنت الهی موفقیت در آزمایشها از گذرگاه سختی ها به دست میآید و قطعا بدون جهاد مقتدر و قدرتمند نخواهیم شد.

کریمی نعمت ولایت فقیه و هوشمندیهای مقام معظم رهبری در برابر توطئههای دشمنان را از مولفههای اقتدار کشور خواند و افزود: همچنین برخورداری از آرمانهای بزرگ و هدفهای متعالی دومین عنصر اقتدار نظام اسلامی است که عامل مهمی در رشد و توسعه کشور محسوب میشود.

خبر جدید  استاندار مرکزی: مادران شهدا اسوه های صبر و مقاومت اسلامی هستند

وی با اشاره به عوامل دیگر اقتدار کشور گفت: ملت ایران براساس مکتب الهی و ولایتمداری رشد میکند و این وجه تمایز ملت ایران با سایر ملتهاست.

فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی با تأکید بر اینکه دشمن از جنگ با ایران به شدت در هراس است بیان داشت: ترس دشمن از عملی کردن جنگ علیه ملت موجب بقای ملت است و در کنار هم قرار گرفتن این چهار عنصر موجب تقویت اقتدار ایران و به چالش کشاندن استکبار شده است.

وی با اشاره به راهبرد فعلی دشمن در برابر ملت ایران افزود: عملیات روانی، فشار اقتصادی تمام عیار، تشدید تحریمها و متمرکز شدن در ضعفهای اقتصادی و حمله به معیشت مردم، سه ضلع مثلث راهبرد دشمن علیه ملت ایران است. دشمن به دنبال تخلیه ثبات روانی ملت ایران، ایجاد تردید و ناامیدی، تزلزل و شکاف است.

کریمی با انتقاد از کسانی که نبود آزادی را در کشور بهانه میکنند گفت: در ۴۰ سال انقلاب دستاوردهایی نظیر استقلال، اقتدار، آزادی، خودکفایی و سایر موارد را به دست آوردیم ولی برخی با بازیهای سیاسی ذهن جوانان ما را درگیر میکنند.

وی با اشاره به اینکه تنها راهبرد مقابله با دشمن کار جهادی و مدیریت انقلابی است افزود: همچنین برخورداری از نیروی متخصص و متعهد انسانی از عوامل پیروزی در برابر دشمن است و همینها باعث شده دشمن نتواند گزینههای مختلفی را علیه ملت و انقلاب به کار گیرد.

خبر جدید  هزینه نگهداری جاده‌های استان مرکزی متناسب با حجم تردد در آن نیست

فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی تهدیدات آبکی دشمن را تنها رجزخوانیهای بیکاربرد و غیر قابل عملیاتی شدن دانست و گفت: دشمن جرأت حمله به ایران را ندارد و این به برکت هوشمندیهای رهبری و در صحنه ماندن مردم انقلابی است.

وی با تأکید بر اینکه امروز کشور به یک انقلاب اقتصادی احتیاج دارد افزود: این انقلاب تنها با اقتصاد مقاومتی که از سوی مقام معظم رهبری تبیین شده عملیاتی خواهد شد و سرمایههایی چون ۳۶ میلیون جوان و ۱۰ میلیون فارغالتحصیل دانشگاهی و بسیاری از ظرفیتهای درونی از زمینههای تحقق اقتصاد مقاومتی هستند.

کریمی با اشاره به اینکه مدیریت در دفاع مقدس جنگ را به یک فرصت تبدیل کرد گفت: امروز باید الگوی دفاع مقدس را به کار بگیریم و همانگونه که در عرصه دفاعی به خودکفایی رسیدیم، تحریمها را به فرصت تبدیل کنیم و در شرایط جنگ اقتصادی با آرایش جنگی و مدیریتی انقلابی و منسجم توطئههای دشمنان را خنثی کنیم.

وی با بیان اینکه باید در برابر تبلیغات روانی دشمنان هوشیاری کامل را حفظ کنیم افزود: راهبرد مذاکره توطئه است و به تعبیر مقام معظم رهبری مذاکره علاج مشکلات نیست و بر سر ناموسهای انقلاب مذاکره نخواهیم کرد و چهل سال انقلاب را نگذراندهایم که با دشمن بر سر میز مذاکره بنشینیم.

خبر جدید  هشدار معاون دادگستری مرکزی نسبت به دفع غیربهداشتی زباله در میدان تره بار اراک

فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی با اشاره به اینکه دشمن دچار فرسودگی شده و از هر زمانی پوسیدهتر شده گفت: قدرت الهی و نصرت خداوند قطعا بر دشمنان پیروز خواهد شد و دشمن در برابر ارادههای پولادین ملت ضعیف و ناتوان است.

وی بر اهمیت تبیین بیانیه گام دوم تأکید کرد و افزود: بیانیه گام دوم با تبیین دستاوردهای چهل ساله انقلاب و تبیین راهکارها میتواند نقشه راه مهمی برای پیشبرد اهداف باشد و ارادههای جوانان ایرانی را برای ادامه راه انقلاب بیشتر میکند.

کریمی با تأکید بر اینکه اسرائیل غده سرطانی در جهان است گفت: امروز مسئله رژیم صهیونیستی تنها فلسطین نیست بلکه هدف او نابودی جهان اسلام است و تاکنون از هیچ جنایتی علیه بشریت دریغ نکرده است و از تمام ظرفیتهای موجود علیه اسلام و خصوصا انقلاب اسلامی به کارگیری کردهاند.

وی با اشاره به اینکه صدای شکسته شدن استخوان های رژیم صهیونیستی از هر زمان بیشتر به گوش میرسد تصریح کرد: ارادهالهی بر این است که اسرائیل به زودی نابود خواهد شد و به یاری خداوند تا ۲۵ سال آینده اثری از آن باقی نخواهد ماند.

انتهای پیام/ ع


منبع :: مرکزی| انقلاب اقتصادی تنها با اقتصاد مقاومتی عملیاتی می‌شود

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد