3:53:48 - دوشنبه 4 مارس 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
مردم و مسئولان در جهت قناعت و مصرف بهینه از منابع حرکت کنند
نماینده ولی‌فقیه در استان مرکزی گفت: مردم و مسئولان باید در جهت قناعت و مصرف بهینه از منابع و سازندگی حرکت کنند.
مردم و مسئولان در جهت قناعت و مصرف بهینه از منابع حرکت کنند

بهگزارش خبرگزاری تسنیم از اراک، آیتالله قربانعلی دری نجفآبادی ظهر امروز در نشستبرنامهریزی برای برگزاری آیینهای ماه رجب با اشاره به ضرورت توجه به قناعت و صرفهجویی در استفاده از منابع اظهار داشت: اقشار مختلف جامعه باید به دو شاخصه قناعت و مصرف بهینه از منابع و سازندگی توجه داشته و در این راستا بکوشند.

وی افزود: صرفهجویی و قناعت در شرایط سخت و تحت فشار توسط دشمن راه نجات کشور بوده به همین سبب باید به این مهم به طور ویژهپرداخته شود، با صرفهجویی میتوان به اهداف بلند مدت اقتصادی دست یافته در این راستا مسئولان باید در عرصه صرفهجویی، قناعت و دوری از اشرافیگری سرآمد اقشار دیگر جامعه باشند.

نماینده ولیفقیه در استان مرکزی تصریح کرد: باید از ظرفیتها و امکانات به طور درست بهره گرفت دستگاههای اجرایی نیز باید با کمترین امکانات بهترین و بیشترین خدمات را ارائه داده و با بهانه نبود امکانات از زیر بار مسئولیت شانه خالی نکنند.

دری نجفآبادی ادامه داد: راه برونرفت از مشکلات،استفاده صحیح از منابع و تکیه بر توانمندیهای داخل بوده، آمارها نشان دهنده این است که سال گذشته ۳۷ میلیارد دلار با دلایل مختلفی از جمله سفرهای خارجی و سرمایهگذاری از کشور خارج شده که این هزینه در داخل کشور میتوانست بسیاری از مشکلات را برطرف کند.

وی بیان کرد: ماهرجب ارزش و شرافت بالایی داشته و ایام البیض در ماه رجب قرار داشته در این راستا باید بستر لازم را برای برگزاری مناسب آیینهای این ایام به وجود آورد.

انتهای پیام/ح


منبع :: https://www.tasnimnews.com

خبر جدید  مسیرهای راهپیمایی ۲۲ بهمن در اراک اعلام شد
0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد