13:29:27 - دوشنبه 24 دسامبر 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
مرحله دوم توزیع برنج وارداتی در استان مرکزی آغاز شد
اراک – ایرنا – معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی گفت: مرحله دوم توزیع برنج وارداتی در شهرستان های ۱۲ گانه این استان آغاز شد.
مرحله دوم توزیع برنج وارداتی در استان مرکزی آغاز شد

«جعفر اصغری» روز دوشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: ۴۰۰ تن برنج وارداتی به استان مرکزی اختصاص داده شد که ۲۰۰ تن از این محموله آبان ماه در این استان توزیع شد و ۲۰۰ تن نیز از امروز(دوشنبه) در استان توزیع می شود.
وی ادامه داد: حدود ۸۰ تن از این محموله برنج وارداتی در اراک و مابقی نیز در شهرستان های استان مرکزی توزیع می شود.
معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی گفت: برنج های وارداتی پس از انتقال به ۴۰ مرکز خرید بزرگ از قبیل فروشگاه های رفاه، اتکا و تعاونی در اراک و ۵۰ فروشگاه نیز در شهرستان ها استان ارسال شده است.
اصغری اضافه کرد: برنج هومالی با قیمت ۵۷ هزار ریال و برنج تایلندی با قیمت ۴۴ هزار ریال در استان توزیع می شود.
معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی اظهار داشت: جذب و توزیع برنج های وارداتی در قالب طرح تنظیم بازار کالای اساسی در استان مرکزی انجام می شود و قیمت گذاری کالاها نیز در کارگروه تنظیم بازار استان و با توجه به هزینه حمل و نقل، ارزیابی قیمت خرید و افزایش سود عمده و خرده فروش انجام می شود.
اصغری اظهار داشت: ۲۰۰ تن شکر نیز از کارخانه تولید شکر فیروزکوه خریداری شده و اکنون آماده تحویل است که با قیمت ۳۴ هزار ریال بین مصرف کنندگان توزیع می شود.
وی گفت: تمامی مراحل خرید، واردات به استان، توزیع بین فروشندگان و مصرف کنندگان با نظارت کامل بازرسان سازمان صنعت، معدن و تجارت و اتاق اصناف استان انجام می شود و در صورت مشاهده هرگونه تخلف از سوی افراد و یا دستگاه های توزیع کننده، بازرسان متخلفان را به دستگاه قضایی معرفی می کنند.
کالاهای اساسی با نرخ مصوب در ۹۰ فروشگاه بزرگ استان مرکزی توزیع می شود.
استان مرکزی یک میلیون ۴۴۰ هزار نفر جمعیت، ۱۲ شهرستان و ۳۳ شهر دارد.
۳۰۱۷/۳۰۷۵

منبع :: http://www.irna.ir

خبر جدید  پسربچه مفقود شده محلاتی به آغوش خانواده بازگشت
0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد