18:26:51 - پنج‌شنبه 11 آوریل 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
مدیریت شهری ساوه حمایت از هنرمندان بومی را مورد توجه قرار دهد
امام جمعه ساوه گفت: مجموعه مدیریت شهری متعلق به مردم ساوه است به همین سبب باید با حمایت از هنرمندان بومی طرح‌هایی برای بهره‌مندی از آنها توسط هنرمندان ارائه و با همکاری مدیران اجرا شود.
مدیریت شهری ساوه حمایت از هنرمندان بومی را مورد توجه قرار دهد

بهگزارش خبرگزاری تسنیم از ساوه، حجتالاسلام سید ابراهیم حسینی ظهر امروز در دیدار با هنرمندان ساوجی که به همت بسیج هنرمندان سپاه ناحیه ساوه انجام شد، با اشاره به بررسی مشکلات هنرمندان اظهار داشت: با توجه به اینکه هنرمندان قشر مفید و ارزشمند برای مردم جامعه هستند و زحمات بسیاری میکشند باید بررسی مشکلات آنها در دستور کار قرار گیرد زیرا شادی و نشاط مردم از جمله موضوعات مهم یک جامعه است که باید بیشتر به آن توجه شود که هنرمندان در این زمینه میتوانند با طرحهای شاد و متنوع فضای شهر را شاد و با نشاط کنند.

وی افزود: با توجه به این نکته که شادی مردم در چارچوب قانون و فرهنگ جامعه موضوع مهمی است که سبب رشد و پیشرفت جامعه میشود با اجرای برنامههای شاد از جمله برگزاری کنسرتهای موسیقی برای مردم شهر ساوه موافقت شد.

خبر جدید  اراک| وزیر اقتصاد برای حل مشکل «هپکو» به پاسخ‌های بی‌خاصیت خصوصی‌سازی اعتماد نکند

امام جمعه ساوه ادامه داد: مجموعه مدیریت شهری متعلق به مردم ساوه است به همین سبب باید با حمایت از هنرمندان بومی طرحهایی برای بهرهمندی از آنها توسط هنرمندان ارائه و با همکاری مدیران اجرا شود.

حسینی بیان کرد: بسیاری از مشکلات جامعه توسط هنرمندان برطرف میشود زیرا در برطرف شدن مسائل اجتماعی و ترویج فرهنگ کتابخوانی نقش مهمی دارند به همین سبب باید از ظرفیت هنرمندان بیشتر استفاده شود.

وی عنوان کرد: رشد و عقلانیت سیاسی در کشور درباره محکومیت اظهارات سخیف رئیس جمهور آمریکا علیه سپاه نشان داده شد و در موضوع پسماند هم عقلانیت را میان همه گروهها و مردم ساوه شاهد هستیم که باید این همدلی باید در جامعه هنر شهرستان اعمال شود.

خبر جدید  فوتبال اراک به حیات خلوت جریان خاص سیاسی تبدیل شده است

از ظرفیت هنرمندان ساوهای استفاده شود

فرمانده سپاه ناحیه ساوه هم در این دیدار با اشاره به ارزش بالای هنر گفت: هنر کیفیت بیان و ادای مطلب به شکلی زیبا است که میتواند سبب ترویج ارزش و آرمانها شود.

سرهنگ حجت الله دستجانی هم در این دیدار با اشاره به نقش مهم هنر انقلابی در جامعه گفت: هنر دارای ارزش بالایی است اما اگر هنر انقلابی در جامعه ترویج شود سبب همگرایی و تذهیب میشود، گاهی تاثیر یک عکس، نقاشی یا تئاتر بیشتر از زمان طولانی صحبت کردن است و مردم بهویژه جوانان باید به این نکته توجه داشته باشند که دشمنان با همین ابزارها در هالیوود علیه نظام و اسلام و کشور فعالیت میکنند.

وی افزود: هنر باید در خدمت امر به معروف، زیبایی و ارزشها باشد و نارساییهای اجتماعی را بازتاب دهد به همین سبب در برنامههای فرهنگی و هنری باید از ظرفیت هنرمندان شهر استفاده کنیم.

خبر جدید  مشکلات واحدهای تولیدی استان مرکزی برطرف می‌شوند

از جشنواره استند آپ کمدی ایران در ساوه حمایت شود

مسئول انجمن نمایشی هنرهای استان مرکزی هم در این دیدار با اشاره به اظهار داشت: هنرمندان آمادگی همکاری و فعالیت در زمینههای آسیبهای اجتماعی و ایجاد نشاط عمومی دارند اما برخی دستگاهها همکاری لازم را ندارند.

وی افزود: از جمله مشکلات هنرمندان بهویژه بازیگران تئاتر مشکل بی درآمدی آنها است در حالیکه تلاشهای ما در راستای نشاط عمومی جامعه و منویات مقام معظم رهبری است به همین سبب درخواست میشود امسال برای برگزاری جشنواره استند آپ کمدی ایران که تصمیم داریم در ساوه برگزار شود مورد حمایت قرار گیریم.

انتهای پیام/ح


منبع :: https://www.tasnimnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد