18:35:14 - یکشنبه 7 آوریل 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
مدیران اتخاذ تصمیمات راهبردی در شورای اداری را مورد توجه قرار دهند
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استان مرکزی گفت: باید مدیران توجه داشته باشند که یکی از کارکردهای شورای اداری ارائه گزارش بوده اما کارکرد اصلی آن اتخاذ تصمیم است که باید همه در آن مشارکت داشته باشند و به سبب همین هم تمام مدیران در آن عضویت دارند.
مدیران اتخاذ تصمیمات راهبردی در شورای اداری را مورد توجه قرار دهند

بهگزارش خبرگزاری تسنیم از اراک، بهروز اکرمی ظهر امروز در جلسه شورای اداری استان مرکزی که در استانداری مرکزی برگزار شد، با اشاره به نامگذاری سال ۹۸ از سوی مقام معظم رهبری اظهار داشت: امسال از سوی مقام معظم رهبری رونق تولید نامگذاری شده، شاید در نگاه نخست تصورمان بر این باشد که مراد صرفا تولید کالا است، اما به طور قطع این نبوده و علاوه بر تولید کالا، تولید خدمت هم مد نظر است.

وی افزود: بخش اعظمی از تولید خدمت در استان توسط همین جمع حاضر در جلسه انجام میشود، رهنمودها و توصیههایی مقام معظم رهبری و دستورات و فرمایشات ایشان الزامآور است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استان مرکزی تصریح کرد: فارغ از شعار، سخنرانی و دستورالعمل و بخشنامه هر مدیری باید تبیین کند که چگونه میتواند سازمان یا اداره خود را درراستای فرمایشات مقام معظم رهبری ساماندهی کند، امیدواریم با دستور استاندار این موضوع عملیاتی شود.

خبر جدید  آموزش‌های مهارتی به منظور عبور از فقر مهارتی در استان مرکزی توسعه یابد

اکرمی بیان کرد: سال ۹۸، سال انتخابات است و به زودی فرآیند آن شروع میشود، وزارت کشور مجری انتخابات است که با نظارت شورای نگهبان انتخابات را برگزار میکند.

وی ادامه داد: همه مجموعه نظام و دولت موظف به کمک به وزارت کشور برای برگزاری انتخابات بهتر هستند، زمینهسازی برای حضور حداکثری مردم در انتخابات، مهمترین شاخص است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مرکزی عنوان کرد: در مراحل بعد شاخصهای شفافیت و قانونمندی را داریم و مسئولیت ما برگزاری قانونمند، شفاف و با حضور حداکثری مردم است و اینکه چه کسانی انتخاب شوند با خود مردم است.

اکرمی اضافه کرد: نشاط اجتماعی یکی از موضوعات است که شورای اجتماعی کشور در اسفندماه ۹۷ برنامههایی را برای دستگاههای ذیربط تعیین و تصویب کرده که الزامآور است.

خبر جدید  ۴۰ درصد از آموزش‌های فنی حرفه‌ای در استان مرکزی به فارغ‌التحصیلان دانشگاهی ارائه می‌شود + فیلم

وی خاطرنشان کرد: از جمله برنامههایی که در این راستا درنظر گرفته شده میتوان برنامه خانواده شاد توسط صدا و سیما، پیوندهای بادوام توسط بهزیستی، پیامهای نشاط و امید توسط شهرداری اراک، مدرسه شاد توسط آموزش و پرورش و سایر موارد که مجری آن دستگاههای مختلف هتند را نام برد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مرکزی افزود: باید مدیران توجه داشته باشند که یکی از کارکردهای شورای اداری ارائه گزارش بوده اما کارکرد اصلی آن اتخاذ تصمیم است که باید همه در آن مشارکت داشته باشند و به سبب همین هم تمام مدیران عضویت دارند و تنها مدیران دولتی نیستند.

خبر جدید  نقاط جذاب گردشگری استان مرکزی در راستای افزایش ماندگاری مسافران در نوروز معرفی می‌شوند

اکرمی تصریح کرد: به طور یقین کارکرد آن فراتر از ارائه گزارش است و همافزایی که باید از رهگذر تعامل سه قوه و سایر دستگاهها شکل بگیرد در همین شورا باید اتفاق بیفتد.

وی بیان کرد: جلساتی که برگزار میشوند از یک جایگاه قانونی برخوردارند و وقتی گفته میشود مدیرکل مربوطه حضور پیدا کند، حضور شخص مدیرکل الزامی است و در صورت هماهنگی قبلی، معاون مربوطه، اما حضور کارشناس یا دیگر افراد پذیرفته نیست.

انتهای پیام/


منبع :: https://www.tasnimnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد