18:34:53 - دوشنبه 25 مارس 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
محموله کمک‌های سپاه استان مرکزی به ‌گلستان و مازندران ارسال شد
فرمانده سپاه روح‌الله استان مرکزی از ارسال محموله سپاه روح‌الله به مناطق سیل‌زده در استان‌های گلستان و مازندران خبر داد.
محموله کمک‌های سپاه استان مرکزی به ‌گلستان و مازندران ارسال شد

سردار محسن کریمی در گفتوگو با خبرنگار تسنیم در اراک، با اشاره به فرارسیدن سال نو و بارشهای چند روز اخیر اظهار داشت:در پی بارشهای چند روز اخیر شاهد بروز سیل و سیلاب و ایجاد حوادث غیرمترقبه در استانهای گلستان و مازندران بودیم که حسب فرمان فرماندهی معظم کل قواو دستور سردار فرماندهی کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، سپاه روحالله استان مرکزی وارد عرصه عمل شده و نخستینمحموله جمعآوریشده از کمک های کارکنان سپاه استان را به مناطق سیلزده ارسال کرد.

خبر جدید  ضعف موجود در تامین و توزیع نهاده‌ها از جمله مشکلات در استان مرکزی بوده است

وی افزود: این محموله جمعآوریشده از کارکنان سپاه استان مرکزی برای ارسالبه مناطق سیلزده شامل هفتصد تخته پتو، سیهزار قرص نان و مقادیر قابل توجهی لباس نو، موادغذایی از جمله کنسرو و همچنینوسایل گرمایشیبود که به وسیله ۲دستگاه کامیون به مناطق سیلزده ارسال شد.

کریمی تصریح کرد: از مردماستان مرکزی که در حادث مختلف کشور حضوری پررنگ در کمک به هموطنانمان داشتهاند درخواست داریمکمکهای خود به مردم سیلزده از قبیل پتو، مواد غذایی، پمپ آب کش، لباس نو و چادر را به پایگاههای مقاومت بسیج و نواحی سطح استان تحویل داده تا در قالب کاروان کمکهای استان به مناطق ارسال شود.

خبر جدید  اراک| حرکت در مسیر رونق تولید زمینه ساز حل مشکلات اقتصادی کشور است

فرمانده سپاه روحالله استان مرکزی خاطرنشان کرد: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با همراهی بسیج در این بحران وارد عمل شده و با استفاده از تمام امکانات و تجهیزات، علاوه بر انجام تعهدات خود در منطقه، تا رسیدن منطقه به آرامش و آسایش به فعالیتهای خودشان ادامه میدند.

انتهای پیام/ش


منبع :: https://www.tasnimnews.com

خبر جدید  جزئیات برگزاری راهپیمایی ۲۲ بهمن در اراک اعلام شد
0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد