3:18:42 - جمعه 15 مارس 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
محدودیت‌های ترافیکی طرح نوروزی در استان مرکزی اجرا می‌شود
اراک- رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان مرکزی از اجرای محدودیت‌های ترافیکی در برخی محورهای مواصلاتی این استان از ۲۵ اسفند ماه جاری تا هفدهم فروردین ماه ۹۸ خبر داد.
محدودیت‌های ترافیکی طرح نوروزی در استان مرکزی اجرا می‌شود

به گزارش خبرگزاری مهر، سرهنگ ایرج کهریزی در این باره اظهار داشت: با توجه به افزایش تردد و حجم فزاینده سفر در تعطیلات نوروز، به منظور ارتقای ضریب ایمنی و تسهیل عبور و مرور وسایل نقلیه محدودیت‌ها و ممنوعیت‌های ترافیکی از روز شنبه ۲۵ اسفند ماه تا پایان روز شنبه ۱۷ فروردین در برخی از محورهای مواصلاتی اجرایی می‌شود.

وی اضافه کرد: عبور و مرور انواع موتورسیکلت در ایام اجرای طرح نوروزی در تمامی آزادراه‌ها و بزرگراه‌ها و سایر محورهایی که ضرورت ایجاب کند، ممنوع است.

این مقام مسئول تصریح کرد: در تمامی محورهای برون شهری که در ایام فوق ممنوعیت و محدودیت ترافیکی برای انواع تریلر و کامیون اعمال می‌شود، عبور و مرور انواع تریلر، کامیون و تانکرهای حامل مواد سوختی و فاسد شدنی یا دارای مجوز از پلیس راهور ناجا از این امر مستثنی بوده و ممنوعیت تردد این قبیل وسایل نقلیه فقط در راه‌هایی اعمال می‌شود که مقررات یک طرفه شدن عبور و مرور در آنها اجرا می‌شود و یا ممنوعیت تردد در طول سال دارند.

خبر جدید  ضبط و معدوم سازی بیش از ۱۳۱تن موادغذایی غیربهداشتی در استان مرکزی

کهریزی ادامه داد: تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت در تاریخ ۱۳ فروردین ماه در کلیه محورهای برون شهری ممنوع است.

رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان مرکزی با اشاره به محدودیت‌های ترافیکی در محورهای مواصلاتی استان گفت: تردد انواع تریلر و کامیون در محورهای قدیم ساوه – همدان، قدیم ساوه – سلفچگان و بالعکس از ساعت ۷ صبح ۲۸ اسفندماه تا ساعت ۲۴ یکم فروردین ماه، از ساعت ۷ صبح چهارم فروردین تا ساعت ۲۴ پنجم فروردین، از ساعت ۱۲ الی ۲۴ روز یازدهم فروردین، از ساعت ۱۲ چهاردهم فروردین ماه تا ساعت ۲۴ روز شانزدهم فروردین ماه ممنوع است.

خبر جدید  تصادف در جاده اراک - فرمهین یک کشته و ۵ مصدوم برجای گذاشت

وی اضافه کرد: در محورهای اراک – قم، جاده قدیم تهران – قم و بالعکس تردد انواع تریلر و کامیون از ساعت ۱۲ الی ۲۴ در تاریخ‌های ۲۸ و ۲۹ اسفندماه و ۴، ۱۴ و ۱۶ فروردین ماه ممنوع است.

کهریزی تصریح کرد: ورود و تردد کلیه خودروهای ترانزیت مواد سوختی در شهر از ساعت هفت صبح روز شنبه ۲۵ فرودین تا ساعت ۷ صبح روز یک شنبه ۱۸ فروردین ماه ممنوع است و خودروهای مذکور در سایر ایام طرح نوروز سال ۱۳۹۸ صرفاً در ساعات روز مجاز به تردد بوده و در ساعات شب ملزم به توقف در محل‌های ایمن بین راهی خواهند بود.

خبر جدید  تعامل میان بخشی و استفاده بهینه از امکانات در مدیریت بحران ضروری است

وی ادامه داد: در صورت نیاز به اعمال محدودیت‌های پیش بینی نشده در محورهای تحت پوشش استان به منظور کنترل و تنظیم عبور و مرور وسایل نقلیه، به صورت مقطعی و منطقه‌ای با در نظر گرفتن فرصت کافی برای اطلاع رسانی تصمیمات مقتضی اتخاذ خواهد شد.

کد خبر ۴۵۶۸۳۴۷


منبع :: https://www.mehrnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد