11:49:32 - جمعه 15 مارس 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
مجموع پروژه‌های ورزشی مورد بهره‌برداری در سال۹۷ حدود ۸۰۰پروژه است
وزیر ورزش و جوانان گفت:با احتساب افتتاح‌هایی که در روزهای آینده داریم ، مجموع ۸۰۰ پروژه عمرانی ورزشی در سال ۹۷ به بهره‌برداری می‌رسد.
مجموع پروژه‌های ورزشی مورد بهره‌برداری در سال۹۷ حدود ۸۰۰پروژه است

بهگزارش گروه استانهای خبرگزاری آنا از استانداری مرکزی، مسعود سلطانیفر صبح امروز در حاشیه مراسم بهرهبرداری از پروژههای ورزشی اراک با بیان اینکه تا پایان سال تعداد پروژههای مورد بهرهبرداری کشور به حدود ۸۰۰ پروژه میرسد گفت: کارنامه ورزشی جمهوری اسلامی ایران در سال جاری ارزشمند است و رضایت مردمی مهمترین مؤلفه در این بخش محسوب میشود.

وی اظهارکرد: در سال جاری که به روزهای پایانی آن میرسیم، برای کشور پیروزیها و موفقیتهای ورزشی بسیاری به دست آمد که سرآغاز آنان موفقیت در جام جهانی روسیه بود؛باوجود اینکه در این دوره از رقابتها ایران در گروه مرگ قرار داشت اما نتیجه خوبی به دست آورد.

خبر جدید  حمایت از پایان‌نامه‌های علوم قرآن و حدیث در حوزه حل معضلات کشور

سلطانیفر ادامهداد: ورزشکاران جمهوری اسلامی ایران به مدد پشتکارشاندر رقابتهای جاکارتا بیشترین مدالها را از زمان پیروزی انقلاب اسلامی در رشتههای مختلف کسب کردند.

وی تصریح کرد: در سال جاری در مسابقات پارالمپیک و پارا آسیایی از رتبه چهارم که در دوره قبل به دست آورده بودیمبه رتبه سوم ارتقا پیدا کردیمو در رقابتهای المپیک جوانان نیز از رتبه ۲۴ در دوره گذشته به رتبه هفتم رسیدیم.

خبر جدید  توسعه واحدهای گردشگری در حسین آباد بغدادی قانونمند انجام شود

وزیر ورزش و جوانان بیانکرد: علاوه بر موفقیتهایی که ذکر شد در رشتهها ورقابتهایبینالمللی و جهانی از جمله وزنهبرداری، تکواندو، ووشو و شطرنج نیز به نتایج خوبی دست پیدا کردیم به طوریکه در لیگ قهرمانان آسیا برای نخستینبار، دو تیم پرسپولیس و استقلال به صورت همزمان به یکچهارم نهایی راه پیدا کردند و یکی از این تیمها نیز تا فینال این رقابتها پیش رفت.

خبر جدید  آمریکا و همدستانش با تمام قوا به صحنه آمده‌اند

سلطانیفر گفت: برای سال ۹۷ تکمیل۵۰۰ طرح عمرانی ورزشیپیشبینی شده بود که با احتساب طرحهای قابل بهرهبرداری سفر امروز در استان مرکزی و افتتاح طرحهای ورزشی استان بوشهر که در روزهای آتی با سفر رئیس جمهور محقق میشود تعداد پروژهها به حدود ۸۰۰ طرح افزایش مییابد.

انتهای پیام/۴۱۱۷/


منبع :: http://ana.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد