۳:۱۹:۱۶ - جمعه ۱۷ اسفند ۱۳۹۷
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
مجمع مشورتی توسعه استان‌ها حلقه اتصال دولت و مردم است
اراک- استاندار مرکزی گفت: مجامع مشورتی توسعه استان‌ها حلقه اتصال دولت و مردم و به مثابه بازوی دولت هستند.
مجمع مشورتی توسعه استان‌ها حلقه اتصال دولت و مردم است

به گزارش خبرگزاری مهر، سید علی آقازاده در جمع اعضای مجمع مشورتی توسعه استان مرکزی اظهار داشت: آنچه از مجمع مشورتی کشور به استان‌ها به خصوص استان مرکزی تراوش می‌کند سیاست‌های کاربردی برای اصلاح و بهبود شرایط است و هیچ نگاه سیاسی در این بخش وجود ندارد.

استاندار مرکزی ادامه داد: مجمع مشورتی استان مرکزی وظیفه دارد نقطه نظرات نخبگان تمامی گروه‌های سیاسی را دریافت کرده و در راستای بالندگی استان به کار ببندد. همانطور که در تمامی دولت‌های گذشته مشکلات و ضعف‌هایی وجود داشته در دولت کنونی هم بروز کرده که باید با بهره گیری از ظرفیت مجمع مشورتی توسعه استان‌ها، ضعف‌ها را به حداقل رساند.

وی گفت: بخش عمده‌ای از چالش‌های مسائل اجرایی را می‌توان با مشورت و همفکری حل کرد که مدیران دستگاه‌های اجرایی باید به این مهم توجه ویژه داشته باشند. مشورت یک اصل مهم در تصمیم گیری های کلان است و بهره گیری از مشاوره‌های کارآمد مجمع مشورتی توسعه استان باید سرلوحه امور تمامی مدیران دستگاه‌های اجرایی قرار گیرد.

آقازاده تاکید کرد: اقتصاد بالنده و تأمین معیشت آحاد جامعه پیش نیاز فعالیت‌های سیاسی و اجتماعی است. بنابراین تمام ظرفیت‌های استان در شرایط کنونی باید در راستای توسعه اقتصادی به کار گرفته شود.

کد خبر ۴۵۶۲۱۱۴


منبع :: https://www.mehrnews.com

تبليغات
بانک پاسارگاد