3:19:16 - جمعه 8 مارس 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
مجمع مشورتی توسعه استان‌ها حلقه اتصال دولت و مردم است
اراک- استاندار مرکزی گفت: مجامع مشورتی توسعه استان‌ها حلقه اتصال دولت و مردم و به مثابه بازوی دولت هستند.
مجمع مشورتی توسعه استان‌ها حلقه اتصال دولت و مردم است

به گزارش خبرگزاری مهر، سید علی آقازاده در جمع اعضای مجمع مشورتی توسعه استان مرکزی اظهار داشت: آنچه از مجمع مشورتی کشور به استان‌ها به خصوص استان مرکزی تراوش می‌کند سیاست‌های کاربردی برای اصلاح و بهبود شرایط است و هیچ نگاه سیاسی در این بخش وجود ندارد.

استاندار مرکزی ادامه داد: مجمع مشورتی استان مرکزی وظیفه دارد نقطه نظرات نخبگان تمامی گروه‌های سیاسی را دریافت کرده و در راستای بالندگی استان به کار ببندد. همانطور که در تمامی دولت‌های گذشته مشکلات و ضعف‌هایی وجود داشته در دولت کنونی هم بروز کرده که باید با بهره گیری از ظرفیت مجمع مشورتی توسعه استان‌ها، ضعف‌ها را به حداقل رساند.

خبر جدید  مصوبات نشست های اقتصاد مقاومتی به طور جدی مورد توجه قرار گیرد

وی گفت: بخش عمده‌ای از چالش‌های مسائل اجرایی را می‌توان با مشورت و همفکری حل کرد که مدیران دستگاه‌های اجرایی باید به این مهم توجه ویژه داشته باشند. مشورت یک اصل مهم در تصمیم گیری های کلان است و بهره گیری از مشاوره‌های کارآمد مجمع مشورتی توسعه استان باید سرلوحه امور تمامی مدیران دستگاه‌های اجرایی قرار گیرد.

خبر جدید  بهره‌برداری از بزرگترين طرح نهاد كتابخانه‌های كشور در اراک

آقازاده تاکید کرد: اقتصاد بالنده و تأمین معیشت آحاد جامعه پیش نیاز فعالیت‌های سیاسی و اجتماعی است. بنابراین تمام ظرفیت‌های استان در شرایط کنونی باید در راستای توسعه اقتصادی به کار گرفته شود.

کد خبر ۴۵۶۲۱۱۴


منبع :: https://www.mehrnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد