12:23:36 - یکشنبه 17 مارس 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
مایحتاج ضروری مردم استان مرکزی در نوروز تامین شده است
اراک – ایرنا – معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری مرکزی گفت: مایحتاج ضروری مردم این استان در ایام نوروز تامین شده است.
مایحتاج ضروری مردم استان مرکزی در نوروز تامین شده است

به گزارش ایرنا،«سعید فرخی» روز یکشنبه در حاشیه بازدید از مراکز توزیع میوه نوروز استان مرکزی افزود: تامین کالاهای اساسی این استان از ماه های گذشته آغاز و اکنون مایحتاج ضروری مردم تامین و در انبارهای استان ذخیره سازی شده است.
وی ادامه داد: اکنون برنج به میزان کافی در انبارهای استان مرکزی وجود داشته و با ورود شکر کمبود این محصول در استان برطرف و مشکلی در تامین کالاها مورد نیاز مردم استان در نوروز وجود ندارد.
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری مرکزی با یادآوری برخی مشکلات در زمینه توزیع مرغ در استان خاطر نشان کرد: مشکل توزیع مرغ مورد نیاز مردم استان برطرف و قیمت این محصول روند کاهشی یافته است.
فرخی از ذخیره سازی یک هزار و ۸۰۰ تن میوه برای تامین میوه مورد نیاز مردم در نوروز خبر داد و گفت: یک هزار و ۲۰۰ تن پرتقال و ۶۰۰ تن سیب بر اساس تصمیم کمیته تنظیم بازار خریداری و در سردخانه های اداره کل تعاون روستایی استان ذخیره سازی شده است.
وی افزود: توزیع میوه نوروزی در استان مرکزی از امروز بیست و ششم اسفند ماه در ۵۴ مرکز توزیع آغاز و تا پانزدهم فروردین ماه سال آتی ادامه می یابد.
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری مرکزی گفت: ۱۱ مرکز توزیع میوه نوروزی در شهرستان اراک و بقیه در سایر شهرستان های استان مستقر شده است.
فرخی خاطر نشان کرد: سیب با قیمت ۶۰ هزار ریال و پرتقال ۳۷ هزار ریال در این مراکز بین مردم استان مرکزی توزیع می شود.
وی گفت: مراکز توریع میوه نوروزی در استان مرکزی از ساعت ۹ صبح در این مراکز آغاز و تا ساعت ۲۰ ادامه می یابد.
استان مرکزی ۱۲ شهرستان، یک میلیون ۴۴۰ هزار نفر جمعیت و ۲ هزار و ۸۰۰ واحد صنعتی کوچک و بزرگ دارد.
۱۹۵۵/۳۰۷۵

خبر جدید  پسربچه مفقود شده محلاتی به آغوش خانواده بازگشت


منبع :: http://www.irna.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد