20:00:34 - شنبه 16 مارس 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
لزوم گسترش تعامل شهرداری‌ها و شوراها در راستای ارتقای خدمات رسانی
اراک- استاندار مرکزی بر ضرورت گسترش تعامل مطلوب میان شهرداری‌ها و شوراها در راستای ارتقای خدمات رسانی به مردم تاکید کرد.
لزوم گسترش تعامل شهرداری‌ها و شوراها در راستای ارتقای خدمات رسانی

به گزارش خبرنگار مهر، سیدعلی آقازاده روز شنبه در همایش شهرداران استان مرکزی در اراک، اظهار داشت: در سال آینده به دلیل مسائل اقتصادی و تحریم‌، فشار بیشتری به شهرداری‌ها وارد می‌شود که در این رابطه شکل‌گیری تعامل سازنده بین شهرداری‌ها با شوراهای اسلامی ضروری است.

استاندار مرکزی افزود: در حال حاضر در استان مرکزی تعداد شهرداری‌های بدهکار کم است و تا پایان سال، اکثر شهرداری‌ها بدهی‌های خود را تسویه خواهند کرد و با حمایت لازم در سال آینده می‌توان باقی مشکلات شهرداری‌ها را نیز رفع کرد.

خبر جدید  موانع فعالیت های اقتصادی بانوان در استان مرکزی رفع شود

آقازاده بیان کرد: در سال ۹۸ ممکن است شهرداری‌ها فشار بیشتری را متحمل شوند، اما همانطور که در سال ۹۷ با وجود همه مشکلات توانستند عملکرد خوبی داشته باشند، در سال آینده نیز باید با برنامه ریزی و اولویت بندی کارها را پیگیری کنند.

استاندار مرکزی خاطر نشان ساخت: گسترش اعتماد بین شهرداری‌ها و مردم باید در دستور کار قرار گیرد، چرا که می‌تواند شهرداری‌ها را در اجرای برنامه‌ها و پروژه‌ها کمک کند و در این تعامل شهرداری‌ها باید پیشگام شوند و مردم را در برنامه‌های خود مشارکت دهند. هم اکنون ۶۹ درصد مردم استان مرکزی در نقاط شهری زندگی می‌کنند، به همین دلیل شهرداری‌ها مسئولیت سنگین، حساس و مهمی در خدمت گذاری به مردم بر عهده دارند که به خوبی باید به انجام برسانند.

خبر جدید  عزم انقلابی امت اسلامی ایران دشمن را به ذلت کشانده است

آقازاده تصریح کرد: در آستانه سال جدید هستیم و نوروز فرصتی برای معرفی ظرفیت‌های گردشگری استان به مسافران نوروزی و شهروندان است. شهرداری‌های استان به نحوی عمل کنند که شهرها از لحاظ نظافت و زیبایی وضعیت مطلوب داشته باشند. عملکرد شهرداری‌های استان مرکزی در حوزه خدمات سفر نوروز ۹۸، مورد پایش و ارزیابی قرار خواهد گرفت.

کد خبر ۴۵۶۹۵۶۳


منبع :: https://www.mehrnews.com

خبر جدید  استفاده از اتوبوس های فرسوده در اراک متوقف شود
0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد