18:20:26 - سه‌شنبه 18 دسامبر 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
لزوم رسیدگی به حقوق رانندگان
امام جمعه خمین: رانندگان درون و برون شهری در همه عرصه های کشور تاثیر گذار هستند و بایستی به حقوق حقه آنان رسیدگی شود.
لزوم رسیدگی به حقوق رانندگان

به گزارشخبرگزاری صداوسیما مرکز اراک؛ حسینی پور افزود: سهم حوزه حمل و نقل درون شهری و برون شهری در مباحث کلانی چون بهبود امنیت، رضایتمندی و رفاه و بسط فرهنگ ارتباطی نیازمند افزایش است.
وی اضافه کرد: اشتغال در حوزه حمل و نقل اهمیت زیادی دارد چرا که شاغلان این بخش در ارتباط مستقیم با آحاد مردم هستند و در مقوله نشاط اجتماعی، بهبود پیوست های ارتباطی و اعتمادسازی عمومی نقش دارند.
امام جمعه خمین تاکید کرد: رانندگان درون و برون شهری در همه عرصه های کشور تاثیر گذار هستند و بایستی به حقوق حقه آنان رسیدگی شود چرا که رفع مشکلات این قشر میتواند در ایجاد امنیت و آرامش تاثیرگذار بوده و موجب بهبود عملکرد ناوگان حمل و نقل شود.
فرماندار خمین نیزگفت: نهادینه شدن فرهنگ استفاده از وسایل نقلیه عمومی ضروری است و می طلبد که جایگزینی استفاده از وسایل نقلیه عمومی با خودروهای شخصی جدی تر دنبال شود.
طهرانی افزود: حمل و نقل از ارکان توسعه گردشگری است و می طلبد که زیرساخت های این بخش به شکل اصولی دیده شود.
وی بیان کرد: در بخش حمل و نقل برون شهری سخت افزارها از اهمیت بالایی برخوردار هستند اما در بخش درون شهری علاوه بر سخت افزارها، شاخصهای نرم افزاری نیز نظیر رفتار خوش رانندگان، نحوه برخورد با مسافران به ویژه گردشگران، آشنایی با اماکن و جاذبههای تاریخی شهر از اهمیت بالایی برخوردار است.
فرماندار خمین گفت: مطالبات بحق رانندگان ناوگان حمل ونقل درون شهری پیگیری می شود و تلاش بر این است که در حد توان برای رفع مشکلات این قشر زحمتکش اقدام شود. ۶هزار و ۴۰۰کیلومتر انواع آزاد راه، راه اصلی و راه روستایی در استان مرکزی وجود دارد که چهارهزار کیلومتر آن را راه های روستایی تشکیل داده است. روزانه حدود ۴۹۰هزار وسیله نقلیه از مسیرهای جاده ای استان مرکزی تردد می کنند.
منبع :: http://markazi.iribnews.ir

خبر جدید  اعلام اسامی نفرات برتر مسابقات قرآن بسیج اراک
0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد