4:14:44 - سه‌شنبه 5 مارس 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
لزوم اتخاذ تمهیدات ترافیکی برای پیشگیری از تصادفات نوروزی
فرماندار خمین گفت: اتخاذ تمهیدات ترافیکی مناسب برای پیشگیری از تصادفات در ایام نوروز باید توسط پلیس راهور و با همکاری شهرداری صورت بگیرد.
لزوم اتخاذ تمهیدات ترافیکی برای پیشگیری از تصادفات نوروزی

به گزارش گروه استانهای خبرگزاری آنا از فرمانداری خمین، احمد طهرانی در جلسه شورای ترافیک شهرستان خمین گفت: با توجه به نزدیکی ایام نوروز و حضور مسافران نوروزی باید تمهیدات لازم برای آسایش شهروندان و مسافران نورزی و پیشگیری از تصادفات در سطح شهرستان اتخاذ شود تا مسافرانی که وارد این شهرستان میشوند با خاطرهای خوش این شهر را ترک کنند.

خبر جدید  زیرساخت لازم برای رشد فعالیت های اقتصادی در زرندیه فراهم شود

ویافزود: با توجه به کمبود اعتبارات باید بهگونهای عمل کنیم که با استفاده از امکانات موجودبتوانیم شرایط خوبی را برای استقبال از مسافران نوروزی فراهم کنیم.

فرماندار خمین اظهار کرد: ترمیم ترانشههای موجود در سطح شهر و روستاها یکی از مطالبات بهحق و گلایههای مردم است که میطلبد پیمانکاران پروژههای عمرانی در اسرع وقت به ترمیم این ترانشهها اقدام کنند.

خبر جدید  «محلات» گنجینه ای از جاذبه های گردشگری تاریخی وطبیعی دراستان مرکزی

طهرانی با یادآوری حجم بالای مسافر در ایام نوروز و کمبود پارکینگ در سطح شهر تصریح کرد: اتخاذ تمهیدات ترافیکی مناسب در سطح شهر توسط پلیس راهور و با همکاری شهرداری در ایام نوروز باید صورت بگیرد تا بتوانیم با کمترین حادثه و تصادف این ایام را پشت سر بگذاریم.

خبر جدید  جشن تیرگان در منطقه تاریخی زلف‌آباد فراهان برگزار می‌شود

وی با قدردانی از اقدامات پلیس در راستای کاهش تصادفات در جادهها تصریح کرد: حضور پلیس در محورهای مواصلاتی منتهی به شهرستان قطعاً در کاهش تخلفات و حوادث جادهای در ایام نوروز مؤثر خواهد بود.

انتهای پیام/۴۱۲۱/۴۰۶۲/


منبع :: http://ana.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد