20:07:45 - چهارشنبه 6 مارس 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
لزوم آموزش‌های مهارتی برای جلوگیری از بیکاری فارغ‌التحصیلان
معاون دانشگاه و رئیس مرکز آموزشی فرهنگی سمای واحد ساوه گفت: برای جلوگیری از بیکاری فارغ‌التحصیلان، دانش‌آموزان به سمت رشته‌های مهارتی هدایت شوند.
لزوم آموزش‌های مهارتی برای جلوگیری از بیکاری فارغ‌التحصیلان

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از ساوه، سیدمیثم ابراهیمی ظهر امروز در حاشیه بازدید از بازارچه مهارتی و کارآفرینی دبیرستان متوسطه اول دخترانه سمای ساوهگفت: هدف از برپایی این بازارچه، تقویت روحیه خودباوری و ضرورت آشنایی دانشآموزان با مهارتهای حرفهای و صنایعدستی برای کمک به اشتغالزایی است.

وی افزود: در این بازارچه دانشآموزان با مفاهیمی چون کارآفرینی، مشاغل خانگی و خوداشتغالی آشنا شده و مدیریت فروش و مدیریت بازاریابی را تمرین میکنند.

خبر جدید  پرداخت سالانه 15 هزار میلیارد تسهیلات اشتغالزایی

معاونسمای واحد ساوه با تشکر از مدیریت، دبیران و اولیای مدرسه اظهار کرد: برای پیشرفت جامعه، نیازمند نیروی انسانی خلاق هستیم و تربیت نیروی انسانی منوط به همراهی دبیران، معلمان و اولیای دانشآموزان است.

ابراهیمی تصریح کرد: شرایط زندگی امروز ایجاب میکند برای جلوگیری از بیکاری فارغالتحصیلان، دانشآموزان به سمت رشتههای مهارتی هدایت شوند و آموزشهای مهارتی به دانشآموزان همگام با صنعت جلو رود.

خبر جدید  اختصاص 200 میلیارد ریال برای پروژه آبرسانی چشم‌هفتیان به تفرش

به گزارش آنا، بازارچه مهارتی و کارآفرینی با ایجاد غرفههای صنایعدستی، پرورش گلهای تزئینی و آپارتمانی، مواد غذایی، کیک و شیرینی در محل دبیرستان دوره اول دخترانه سما برگزار شد و دانشآموزان محصولات خود را به فروش رساندند.

انتهای پیام/۴۱۲۱/۴۱۰۳/۴۰۶۲/


منبع :: http://ana.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)
خبر جدید  ساختمان جدید دانشگاه جامع علمی کاربردی واحد مرکزی افتتاح شد

تبليغات
بانک پاسارگاد