20:24:45 - چهارشنبه 20 مارس 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
قصور دندانپزشک اراکی در پرونده روناک و امیرعلی تایید شد
اراک – ایرنا – دادستان نظام پزشکی اراک گفت: قصور دندانپزشک اراکی در ۲ پرونده روناک و امیرعلی تایید و کیفرخواست برای آنها صادر شده است.
قصور دندانپزشک اراکی در پرونده روناک و امیرعلی تایید شد

دکتر «علیرضا محمدی» روز چهارشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: یکی از پرونده ها مربوط به «روناک» سه ساله است که بر اثر قصور این دندانپزشک در چندماه گذشته، جان خود را از دست داده و این پرونده با حساسیت ویژه یک تیم کارشناسی هفت نفره بررسی شد.
وی بیان کرد: قصور پزشک در این پرونده تایید و کیفر خواست آن صادر و به دادگاه بدوی ارجاع شده که این دادگاه نیز در چند هفته اخیر پرونده را با کار کارشناسی رسیدگی و حکم بر محکومیت دندانپزشک صادر شده و رای آن به زودی به طرفین ابلاغ می شود و طرفین می توانند نسبت به این حکم اعتراض کنند.
دادستان نظام پزشکی اراک ادامه داد: پرونده دوم مربوط به «امیرعلی» کودک دیگر است که در اثر قصور این پزشک مدتی را در کما بوده و دچار آسیب جدی شده است.
دکتر محمدی اظهار داشت: کارشناسی این پرونده نیز در دادسرا تمام شده و قصور پزشک تایید و کیفر خواست آن صادر اما هنوز دادگاه بدوی برای این پرونده صادر نشده است.
وی بیان کرد: در هر ۲ پرونده قصور پزشک از سوی دادسرا اعلام و کیفر خواست صادر شده که پرونده روناک در دادگاه بدوی تایید شده و محکومیت برای پزشک صادر شده اما تایید دادگاه پرونده دوم اعلام نشده است.
دادستان نظام پزشکی اراک افزود: محکومیت دندانپزشک اراک محرومیت از کار اعلام شده اما چون هنوز به امضای همه نرسیده نمی توان این محکومیت را اعلام کرد و حکمی که در این دادگاه داده شود قابل تجدید نظر است.
قصور یک بانوی دندانپزشک اراکی امسال روناک را در آستانه تولد سه سالگی به دست مرگ سپرد و در بهمن ماه امسال نیز امیرعلی را به کما برد.
۳۰۰۵/۳۰۷۵

خبر جدید  هلال احمر ساوه آمادگی ارسال کمکهای مردم به سیل زدگان را دارد


منبع :: http://www.irna.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد