19:13:02 - چهارشنبه 20 مارس 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
قصور دندانپزشک اراکی در مرگ"روناک" تایید شد/ احتمال محرومیت از کار در انتظار پزشک خاطی
ایلنا: دادستان نظام پزشکی اراک گفت: قصور بانوی دندانپزشک اراکی در ۲ پرونده روناک و امیرعلی تایید و کیفرخواست برای آنها صادر شده است.
قصور دندانپزشک اراکی در مرگ"روناک" تایید شد/ احتمال محرومیت از کار در انتظار پزشک خاطی

دادستان نظام پزشکی اراک گفت: قصور بانوی دندانپزشک اراکی در ۲ پرونده روناک و امیرعلی تایید و کیفرخواست برای آنها صادر شده است.

به گزارش ایلنا، علیرضا محمدی با اعلام این خبر افزود: یکی از پروندهها مربوط به "روناک" سه ساله است که بر اثر قصور این دندانپزشک، جان خود را از دست داده و این پرونده با حساسیت ویژه یک تیم کارشناسی هفت نفره بررسی شد.

وی بیان کرد: قصور پزشک در این پرونده تایید و کیفر خواست آن صادر و به دادگاه بدوی ارجاع شده که این دادگاه نیز در چند هفته اخیر پرونده را با کار کارشناسی رسیدگی و حکم بر محکومیت دندانپزشک صادر کرده و رای آن به زودی به طرفین ابلاغ می شود و طرفین می توانند نسبت به این حکم اعتراض کنند.

خبر جدید  دستگیری نوجوان 16ساله سارق حساب های بانکی

دادستان نظام پزشکی اراک ادامه داد: پرونده دوم مرب"امیرعلی" کودک دیگر است که بر اثر قصور این پزشک مدتی را در کما بوده و دچار آسیب جدی شده است.

محمدی اظهار داشت: کارشناسی این پرونده نیز در دادسرا تمام شده و قصور پزشک تایید و کیفر خواست آن صادر اما هنوز رای دادگاه بدوی برای این پرونده صادر نشده است.

خبر جدید  ۱۰ مصدوم بر اثر برخورد دو خودروی سواری پراید و تندر

وی بیان کرد: در هر ۲ پرونده قصور پزشک از سوی دادسرا اعلام و کیفر خواست صادر شده که پرونده روناک در دادگاه بدوی تایید شده و محکومیت برای پزشک صادر شده اما تایید دادگاه پرونده دوم اعلام نشده است.

دادستان نظام پزشکی اراک افزود: محکومیت دندانپزشک اراکی محرومیت از کار اعلام شده اما چون هنوز به امضای همه نرسیده نمیتوان این محکومیت را اعلام کرد و حکمی که در این دادگاه داده شود قابل تجدید نظر است.

خبر جدید  منتخب شهرداری اراک استعفا کرد

قصور یک بانوی دندانپزشک اراکی امسال روناک را در آستانه تولد سه سالگی به دست مرگ سپرد و در بهمن ماه امسال نیز امیرعلی را به کما برد.


منبع :: https://www.ilna.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد