۲۰:۴۸:۰۷ - یکشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۸
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
قرارگاه عمران و آبادانی سپاه ۸۲ پروژه در مناطق محروم استان مرکزی اجرا کرد
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری مرکزی گفت: قرارگاه عمران و آبادانی سپاه ۸۲ پروژه در مناطق محروم استان مرکزی اجرا کرد.
قرارگاه عمران و آبادانی سپاه ۸۲ پروژه در مناطق محروم استان مرکزی اجرا کرد

بهگزارش خبرگزاری تسنیم از اراک، مهدی زندیه وکیلی ظهر امروز در جلسه کارگروه بسیج سازندگی استان مرکزی با اشاره به اقدامات قرارگاه عمران و آبادانی اظهار داشت: قرارگاه عمران و آبادانی سپاه امسال نزدیک به ۸۲ پروژه ویژه مناطق محروم انجام داده که این آمار در سال قبل بیش از ۴۴ پروژه بوده است.

وی افزود: همچنین در سال ۱۳۹۸ بیش از ۸۰ روژه در مناطق محروم تعریف شده که این پروژه ها شامل ۲۷ مورد آبرسانی، ۲۳ مورد مدیریت منابع آب، ۵ مورد مرمت مسجد، ۹ مورد ارتقاء فضای آموزشی، و ۴ مورد احداث و تجهیز خانههای عالم است.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری مرکزی تصریح کرد: قرارگاه پیشرفت و آبادانی تعداد زیادی پروژهها را برای مناطق محروم با اعتبار پنجاه پنجاه بین قرارگاه و دستگاه اجرایی انجام میدهند.

زندیهوکیلی ادامه داد: این پروژههاسال گذشته در ۴ دهستان چهارچشمه خمین، مالمیر شازند، دهچال خنداب و اخیرا آبکهریز شهرستان ساوه در قالب ۴۴ طرح اجرا شد این درحالی است که هدفگذاری، انجام ۱۴ پروژه بوده است.

وی بیان کرد:بعضیاز پروژهها با کارهای جهادی اجرا می شوند که نیاز به اعتبار زیادی ندارند ولی کارهای بسیار بزرگ و موثری هستند، نیازسنجی مردم منطقه در اولویت قرار دارد تا علاوه بر امیدوار کردن مردم روستا به زندگی در این مناطق، بتوان از ظرفیت مردم در روند ساخت استفاده کرد.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری مرکزی ادامه داد:امسال بیش از ۱۰۰ میلیارد تومان در راستای بازآفرینی شهری به استان مرکزی تخصیص پیدا کرد.

انتهای پیام/ ع


منبع :: قرارگاه عمران و آبادانی سپاه ۸۲ پروژه در مناطق محروم استان مرکزی اجرا کرد

تبليغات
بانک پاسارگاد