20:48:30 - پنج‌شنبه 30 مه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
فقط یک شهر استان مرکزی نیاز به بازنگری طرح جامع توسعه دارد
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار استان مرکزی گفت: فقط یک شهر از استان مرکزی نیاز به بازنگری طرح جامع توسعه و عمران دارد که آن‌هم در دست اقدام است.
فقط یک شهر استان مرکزی نیاز به بازنگری طرح جامع توسعه دارد

به گزارش گروه استانهای خبرگزاری آنا از استانداری مرکزی، مهدی زندیه وکیلی گفت: دو طرح جامع توسعه و عمران مربوط به شهرهای آشتیان و کمیجان در جلسه شورای برنامهریزی و توسعه استان مرکزی به ریاستاستاندار مرکزی برگزار شد و مورد بازنگری نهایی قرار گرفت و به تصویب رسید.

ویگفت: طرح جامع شهر اراک، پس از تصویب نهایی در کارگروه امور زیربنایی و شهرسازی و نهایی شدن در شورای برنامهریزی و توسعه استان، به شورای عالی شهرسازی و معماری کشور ارسال شده واکنون در دستور کار آن شوراست و با پیگیریهای صورت گرفته، در نخستینجلسه کمیته فنی شورای عالی شهرسازی و معماری مطرح میشود.

خبر جدید  تجهیز پروژه بیمارستان ولیعصر(عج) اراک نیازمند ۷۰میلیارد تومان بودجه

زندیه وکیلی افزود: طرح جامع شهر محلات نیز با حل شدن موضوع حریم آن که با حضور استاندار و کمیته منتخب کارگروه امور زیربنایی و شهرسازی استاندر بازدید میدانی از این شهر؛ به تصویب کارگروه مزبور و شورای برنامهریزی و توسعه استان رسید و برای تنفیذ به شورای عالی شهرسازی و معماری کشور ارسال شده که به نظر میرسد ظرف یک ماه آینده، تنفیذ و ابلاغ خواهد شد.

ویخبر از برگزاری جلسات متعدد کارگروه امور زیربنایی و شهرسازی استان و کمیته کارشناسی ذیل آن برای بررسی و تصویب طرحهای آشتیان و کمیجان دادو گفت: برای رفع نقاط اختلاف نظر مسئولان ذیربط در تعیین حریم و دیگر موارد اختلافی در تهیه طرح جامع شهر آشتیان، به اتفاق فرماندار شهرستان، نماینده مجلس و اعضای شورای اسلامی و شهردار، از نقاط مورد اختلاف بازدید صورت گرفت و به جمعبندی واحد و اتفاق نظر رسیدیم و برای بررسی و تصویب نهایی به شورای برنامهریزی و توسعه استان ارجاع شد.

خبر جدید  پرداخت تسهیلات رونق به واحدهای تولیدی استان ممرکزی

رئیس کارگروه امور زیربنایی و شهرسازی استان مرکزی اظهار کرد: با تصویب طرح جامع آشتیان و کمیجان و ارسال آن به شورای عالی شهرسازی و معماری کشور، همهطرحهای جامعی که در حال بازنگری است به پایان میرسد و تنها یک شهر دیگر از استان نیاز به بازنگری طرح جامع توسعه و عمران دارد که آنهم در دست اقدام است.

خبر جدید  باید برای دانشجویان پرونده سلامت تشکیل شود

زندیه وکیلی عملکرد اعضای کارگروه امور زیربنایی و شهرسازی استان مرکزی را ستود و عنوان کرد: این کارگروه، پرجلسهترین کارگروهی است که ذیل شورای برنامهریزی و توسعه استان فعالیت میکند و با برگزاری هفتگی جلسات کارگروه و کمیته فنی ذیل آن و با مشارکت مجدانه اعضا و کارشناسان مربوطه، طرح توسعه استان به نتیجه رسیده و طرح زمین ماندهای نداریم.

انتهای پیام/۴۱۱۷/۴۰۶۲/


منبع :: فقط یک شهر استان مرکزی نیاز به بازنگری طرح جامع توسعه دارد

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد