12:30:45 - پنج‌شنبه 23 مه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
فقط ١٠ درصد رسانه‌های مکتوب استان مرکزی منتشر می‌شوند
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مرکزی گفت: ۱۰۴ رسانه مکتوب در استان مرکزی مجوز نشر و فعالیت دارند که  فقط ١٠ درصد از این نشریه‌ها منتشر می‌شوند.
فقط ١٠ درصد رسانه‌های مکتوب استان مرکزی منتشر می‌شوند

به گزارش گروه استانهای خبرگزاری آنا از اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مرکزی، حجتالاسلام عباس دانشیگفت: در استان مرکزی ١٣٦ رسانه بومی مجوزو سابقه فعالیت دارند که از این تعداد ١٠٤رسانه به صورت مکتوب است؛ اما فقط ١٠ درصد از این تعداد رسانه مکتوب در حال انتشار هستند.

وی افزود:٣٢ پایگاه خبری، ٣٥ نماینده نشریات سراسری دارای مجوزوهمه خبرگزاریها فعال کشور در استان مرکزی نمایندگی دارند که این نشان دهنده سطح بالای تولید و محتوا در استان مرکزی است.

خبر جدید  روابط عمومی و رسانه 2 رکن سرنوشت ساز زنجیره اطلاع رسانی هستند

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مرکزیبا بیان اینکه در آغاز فعالیت خود در اداره کل فرهنگ و ارشاد سعی بر تعامل و هماندیشی با اصحاب رسانه دارم، افزود: افزایش مشکلات چاپ و نشر و تنگناهای مالی باعث فعالیت نکردن برخی از هفتهنامهها وروزنامهها شده است.

عباسیبا تأکید براینکه برخی از رسانهها زمانی خبر از نهاد و ادارهایمنتشر میکنند که حمایت مالی در قالب رپرتاژ و آگهی از آن دستگاه دریافت کرده باشند، افزود: رسانهها باید رویدادهای اجتماعی، فرهنگی، اقتصادیرا منتشر کنند.

خبر جدید  شرايط ناشی از بارش‌های اخير در استان مركزی به‌خوبی مديريت شد

وی گفت: رسانهها نباید فقط حاوی اخباری که روابط عمومیها تولید میکنند، باشند؛ بلکه باید با تولید گزارشها، تحلیلها و یادداشتهای انحصاری مخاطب خود را افزایش دهند.

انتهای پیام/۴۱۱۷/۴۰۶۲/


منبع :: فقط ١٠ درصد رسانه‌های مکتوب استان مرکزی منتشر می‌شوند

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد