12:07:34 - چهارشنبه 31 ژانویه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
فقدان پروانه کسب مانع اخذ تسهیلات روستایی توسط کشاورزان شازند است
علی ابراهیمی نماینده مردم شازند در مجلس شورای اسلامی گفت: اکثر دامداران و کشاورزان شازند در مناطق روستایی برای فعالیت فاقد پروانه کسب هستند. به گزارش ایلنا از اراک علی ابراهیمی درخصوص پیچ وخم های اداری برای استفاده از تسهیلات در حوزه اشتغال روستایی، گفت: در شرایطی بخش عمده ای از اراضی شازند اوقافی اعلام شده است که مردم […]
فقدان پروانه کسب مانع اخذ تسهیلات روستایی توسط کشاورزان شازند است

علی ابراهیمی نماینده مردم شازند در مجلس شورای اسلامی گفت: اکثر دامداران و کشاورزان شازند در مناطق روستایی برای فعالیت فاقد پروانه کسب هستند.

به گزارش ایلنا از اراک علی ابراهیمی درخصوص پیچ وخم های اداری برای استفاده از تسهیلات در حوزه اشتغال روستایی، گفت: در شرایطی بخش عمده ای از اراضی شازند اوقافی اعلام شده است که مردم با این مصادره مخالف هستند؛ بنابراین مردم برای اخذ تسهیلات بانکی باید از اوقاف گواهی اخذکنند و با توجه به اینکه مردم اعتقاد دارندکه اراضی شان موقوفی نیست زیربار  اوقافی  بودن  اراضی  نمی‌روند و عملا بخش قابل توجهی از مردم به لحاظ  مشکل ارائه اسناد مالکیت در اراضی اوقافی موفق به اخذ تسهیلات در حوزه اشتغال نمی‌شوند.

خبر جدید  جهاد دانشگاهی مصداق علمی آتش به اختیار فرهنگی است

 نماینده مردم شازند در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: بسیاری از دامداران و کشاورزان  در  مناطق روستایی شازند برای فعالیت پروانه ندارند زیرا پروانه در حوزه صنعتی صادر  می‌شود که این  امر مشکلات عدیده ای  برای اخذ  تسهیلات  برای این اقشار بسیار  زحمت کش ایجاد کرده است.

 عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس  یادآورشد: برای اجرایی طرح تسهیلات در  حوزه اشتغال  باید مسیر برای   اخذ وام توسط  روستاییان تسهیل شود تا روستاییان با اخذ وام بتوانند به سرعت به چرخه تولید و بازار  فروش مطمئن بازگردند.

خبر جدید  برگزاری بیش از 30 برنامه فرهنگی ورزشی جام نوروز در فراهان

 

[ad_2]

Source link

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد