3:26:37 - جمعه 28 دسامبر 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
فقدان آیت‌الله هاشمی شاهرودی یک خسارت عمده برای نظام است
گروه سیاست و اقتصاد – استاندار مرکزی گفت: بدون شک ضایعه درگذشت حضرت آیت‌الله سیدمحمود هاشمی شاهرودی برای جامعه جمهوری اسلامی ایران یک خسارت عمده است، البته نه به سبب مقام و مسئولیت‌های وی بلکه به سبب اینکه این بزرگوار سابقه درخشانی در مبارزات انقلابی در عراق و ایران داشتند.
فقدان آیت‌الله هاشمی شاهرودی یک خسارت عمده برای نظام است

به گزارش ایکنا از استان مرکزی، سیدعلی آقازاده در حاشیه مراسم یادبود آیتالله سیدمحمود هاشمی شاهرودی، در جمع خبرنگاران اظهار کرد: بدون شک ضایعه درگذشت حضرت آیتالله سیدمحمود هاشمی شاهرودی برای جامعه جمهوری اسلامی ایران یک خسارت عمده است، البته نه به سبب مقام و مسئولیتهای وی بلکه به سبب اینکه این بزرگوار سابقه درخشانی در مبارزات انقلابی در عراق و ایران داشتند.
وی افزود: آیتالله هاشمی شاهرودی یار وفادار امام(ره) و یار نزدیکی برای مقام معظم رهبری بودند و در عمر کوتاه و با برکتشان شهدای زیادی از خانواده این مرحوم تقدیم انقلاب شد، آیتالله شاهرودی یار شهید صدر نیز بودند.
استاندار مرکزی تصریح کرد: در جریان پیروزی انقلاب یاران زیادی در خدمت انقلاب وجود داشتند اما یاران وفاداری همچون آیتالله شاهرودی کمنظیر بودند و همین موضوع سبب خسارت سنگین برای کشور و حوزههای علمیه بود.
آقازاده بیان کرد: مرحوم آیتالله هاشمی شاهرودی در طول عمر با عزت خودشان خدمات شایستهای برای جامعه ارائه دادند که بسیار برای انقلاب موثر بوده و حتما هم یک ذخیره بزرگ برای آخرت ایشان خواهد بود و امیدواریم ما هم بتوانیم در مسیر بزرگان دین و انقلابیون و سربازانی که در حوزه و امور انقلابی کارهای بزرگی کردند، حرکت کرده و راه آنها را ادامه دهیم.
انتهای پیام
منبع :: http://markazi.iqna.ir

خبر جدید  تندیس یادمان کربلایی کاظم ساروقی در اراک نصب می‌شود
0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد