18:23:53 - یکشنبه 31 مارس 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
فرمانداران و مدیران استان مرکزی تا پایان موج بارشی موظف به حضور در حوزه استحفاظی هستند
استاندار مرکزی با بیان اینکه فرمانداران و مدیران اجرایی استان مرکزی تا پایان موج بارشی موظف به حضور در حوزه استحفاظی هستند گفت: با هرگونه شایع‌پراکنی در فضای مجازی قاطعانه و مطابق قانون برخورد می‌شود.
فرمانداران و مدیران استان مرکزی تا پایان موج بارشی موظف به حضور در حوزه استحفاظی هستند

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اراک، سیدعلی آقازاده عصر امروز در جلسه شورای هماهنگی مدیریت بحران استان مرکزی در استانداری مرکزی با اشاره به آمادگی کامل مجموعه دستگاههای عضوشورای هماهنگی مدیریت بحران اظهار داشت: همه پرسنل دستگاههای عضو شورای مدیریت بحران تا پایان موج بارندگی باید در محل کار خود حضور داشته باشند و فرمانداران که رئیس شورای مدیریت بحران در حوزه خود هستند، اجازه خارج شدن از حوزه استحفاظی خود را به جز برای بازدیدهای میدانی که نیاز باشد را ندارند.

خبر جدید  اقامت مسافران نوروزی در استان مرکزی ۸ درصد افزایش یافت

وی افزود:به شهروندان و مردم سراسر استان مرکزی این اطمینان را میدهم که همه مسئولان استان، اعضای شورای تامین استان مرکزی و شهرستانها باتوجه به امکاناتی که در اختیار دارند همه تلاش خود را به کار میبندند تا از بروز هرنوع خسارتی جلوگیری کرده و یا درصورت بروز،میزان خسارات احتمالی کمتر باشد که البته در این مورد همکاری مردم ضروری است چرا کهبعضا ما درباره حضور مردم در برخی مناطق هشدار میدهیم ولی شاهد مقاومت مردم و رفتاری برخلاف توصیهها هستیم.

استاندار مرکزی تصریح کرد: تمام فرمانداران باید اطلاعرسانی لازم را بهویژه برای ساکنان مناطقی که در مسیر سیلاب و بندهای خاکی هستند و احتمال خطر وجود دارد را انجام دهند چراکه خسارت جانی به هیچ عنوان پذیرفته نیست.

خبر جدید  انتقاد رئیس دانشگاه علوم پزشکی اراک از وضعیت بالارفتن سن جمعیتی استان مرکزی

آقازاده با اشاره به برخورد جدی با هرنوع شایعهپراکنی گفت: برخی از کانالها و فعالان فضای مجازی ممکن است اقدام به شایعهپراکنی کنند که باید این فعالیتها رصد شوند، در این راستا باید پلیس فتا به این امر رسیدگی داشته باشند و با کسانی که شایعه و اخبار همراه با اضطراب و استرس را منتشر میکنند، برخورد قانونی لازم را داشته باشند.

بهگزارش تسنیمدر این جلسه همه دستگاههای عضو شورای هماهنگی مدیریت بحران اقدامات و برنامه های خود را در حوزه استحفاظی برای جلوگیری از خسارت احتمالی ناشی از بارش را ارائه کردند همچنین برای اسکان ضروریبرای روستاهای در مسیر سیلاب و مسافران نوروزی تصمیماتی اتخاذ شد.

خبر جدید  آخرین جزئیات از خروج قطار مسافری اهواز - تهران از ریل در حوالی شازند؛ سانحه هیچ مصدوم یا کشته نداشته است

انتهای پیام/ح


منبع :: https://www.tasnimnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد