3:13:27 - سه‌شنبه 30 آوریل 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
عملیاتی سازی منشور گام دوم انقلاب سرلوحه کار دستگاه‌ها قرار گیرد
اراک- استاندار مرکزی گفت: منشور گام دوم انقلاب که توسط رهبری در انتهای سال ۹۷ صادر شد، باید در عمل توسط دستگاه ها تحقق پیدا کند، چرا که دارای رویکرد تمدنی و جهانی است.
عملیاتی سازی منشور گام دوم انقلاب سرلوحه کار دستگاه‌ها قرار گیرد

به گزارش خبرنگار مهر، سید علی آقازاده شامگاه روز دوشنبه در جلسه شورای راهبری توسعه و مدیریت استان مرکزی در اراک، اظهار داشت: در همان ابتدای انتشار این بیانیه معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری مرکزی مأمور شد تا ساز و کار اجرایی و عملیاتی کردن بیانیه گام دوم انقلاب را با تشکیل کارگروه‌های مربوطه در استان مرکزی طراحی کند.

استاندار مرکزی افزود: جلسه شورای راهبری توسعه استان هم یکی از همین مسیرها در تحقق عملیاتی شدن این بیانیه مهم و سرنوشت ساز است.

خبر جدید  تخصیص 3 میلیارد ریال به تصفیه پساب دهکده گل محلات

آقازاده خاطرنشان کرد: برگزاری جلسه شورای راهبری توسعه استان می‌تواند در زمینه مسائل مختلف از جمله مبارزه با فساد اداری، ارتقا و فرهنگ سازی ادارات در جذب نیرو و تعدیل نیرو و… مؤثر باشد.

استاندار مرکزی بیان داشت: شورای راهبری استان مرکزی از نگاه دیگر بخشی از حرکتی است که استان مرکزی را به سمت عملیاتی کردن بیانیه گام دوم انقلاب سوق می‌دهد.

خبر جدید  ۳۸۵۰ مشاوره حقوقی به مددجویان کمیته امداد استان مرکزی ارائه شد

به گزارش مهر، آقازاده در بخش دیگر سخنان خود خاطرنشان کرد: در فرازی از بیانیه گام دوم موضوع عدالت و مبارزه با فساد آمده است که در حقیقت بخش عمده این بیانیه را تشکیل می‌دهد.

وی ادامه داد: در این راستا استانداری و سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان نقش مهمی دارند. اما به دلیل اینکه ذاتاً بخش‌های زیادی از این فعالیت‌ها به دستگاه‌های نظارتی هم مربوط است، این دستگاه‌ها با فرستادن نمایندگانی می‌توانند به ما کمک کنند و از تجربیات آنها بهره شویم تا بتوانیم با سرعت اهدافی را که در اجرایی کردن بیانیه گام دوم در استان داریم به تحقق نزدیک کنیم.

کد خبر ۴۶۰۳۹۴۷


منبع :: https://www.mehrnews.com

خبر جدید  بهره‌برداری از بزرگترين طرح نهاد كتابخانه‌های كشور در اراک
0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد