3:10:55 - پنج‌شنبه 25 آوریل 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
عملیاتی سازی منشور حقوق شهروندی در جامعه در گرو ترویج آن است
اراک- دستیار وزیر جهاد کشاورزی در امور حقوق شهروندی گفت: پیاده سازی منشور حقوق شهروندی در سطح جامعه، در گرو ترویج و آموزش اصولی آن است.
عملیاتی سازی منشور حقوق شهروندی در جامعه در گرو ترویج آن است

به گزارش خبرنگار مهر، طاهره فیروزی ظهر چهارشنبه در جلسه شورای هماهنگی سازمان جهاد کشاورزی استان مرکزی با رویکرد هم اندیشی در رابطه با صیانت از حقوق شهروندی در اراک، اظهار داشت: مبانی حقوق شهروندی در آموزه‌های دینی ما به خوبی و روشنی عنوان شده و عملیاتی کردن منشور حقوق شهروندی براساس اصول ارائه شده بسیار مسئله مهمی است.

دستیار وزیر جهاد کشاورزی در امور حقوق شهروندی افزود: در بسیاری از همایش‌ها، مراکز دانشگاهی و نقاط مختلف کشور حضور پیدا می‌کنیم و ساعت‌ها منشور حقوق شهروندی را آموزش می‌دهیم و در مورد آن صحبت می‌کنیم، لکن صحبت کردن در مورد منشور داستانی است و عملیاتی کردن منشور شهروندی داستان دیگری است که توجه به آن بسیار ضروری است.

خبر جدید  بخش صنعت گرفتار عدم حمایت نظام بانکی/ لزوم اصلاح قوانین تولید

فیروزی خاطرنشان کرد: لازم است مواردی از حقوق شهروندی که در حوزه کشاورزی است ترویج دهیم و آنان که مروج حقوق شهروندی می‌باشند باید این منشور را در جامعه مخاطب به حرکت درآورند تا برای مخاطبان و بهره برداران در حوزه کشاورزی ملموس باشد و به نوعی آموزش بدهند که پس از آموزش، عملیاتی شود.

براساس این گزارش، دستیار وزیر جهاد کشاورزی در امور حقوق شهروندی در بخش دیگر سخنان خود خاطرنشان کرد: در همین حوزه و حتی در اجرای برنامه‌های مدیریتی، مدیری موفق است که با بهره مندی از خرد جمعی به کار جمعی بپردازد؛ این کار تیمی می‌تواند در ترویج فرهنگ حقوق شهروندی و عملیاتی کردن منشور حقوق شهروندی بسیار مؤثر واقع شود.

خبر جدید  تسریع امور بهره برداران گام مهم تحقق حقوق شهروندی در بخش کشاورزی است

فیروزی بیان داشت: مدیران ما با حفظ و اجرای منشور حقوق شهروندی می‌توانند در کاهش برخی از آسیب‌ها در جامعه بسیار مؤثر باشند و در تنش زدایی از جامعه نقش اثرگذار ایفا کنند.

دستیار وزیر جهاد کشاورزی در امور حقوق شهروندی تصریح کرد: اگر کشاورز یا بهره‌برداری به مدیر مراجعه کند حتی اگر کارش به سرانجام نرسد ولی از مدیر دستگاه خوش خلقی ببیند، قطعاً با رضایت آن اداره را ترک می‌کند. همین رفتار بدون هزینه مدیر، می‌تواند موجب آرامش فرد مراجعه کننده باشد که همین سرخوشی مراجعه کننده می‌تواند در آرامش جامعه تأثیر داشته باشد.

خبر جدید  همه چیزی که نمایندگان مجلس برای رای به دژپسند باید بدانند

وی اظهار داشت: مردم به درستی در مورد مدیران قضاوت می‌کنند و در همین راستا است که کار تیمی می‌تواند کارها را به سمت جلو حرکت دهد. بنابراین کسی که می‌خواهد منشور حقوق شهروندی را در جامعه عملیاتی کند حتماً باید به اهداف مورد نظر اعتقاد داشته باشد و برای رسیدن به اهداف مشترک تلاش و برنامه ریزی کند.

کد خبر ۴۵۹۹۳۷۸


منبع :: https://www.mehrnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد