20:00:40 - شنبه 16 مارس 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
عملکرد شهرداری ها در حوزه خدمات سفر نوروزی ارزیابی می شود
اراک- مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری مرکزی گفت: عملکرد شهرداری های استان مرکزی در حوزه خدمات سفر نوروز ۹۸، مورد پایش و ارزیابی قرار خواهد گرفت.
عملکرد شهرداری ها در حوزه خدمات سفر نوروزی ارزیابی می شود

به گزارش خبرنگار مهر، حمید حیدری روز شنبه در همایش شهرداران استان مرکزی در اراک، اظهار داشت: شهرداری‌های استان مرکزی برنامه ریزی و تلاش کنند تا در حوزه خدمات سفر نوروزی ۹۸ عملکرد مطلوب داشته باشند، چراکه در این راستا تأکیدات لازم به شهرداری‌ها شده است.

مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری مرکزی افزود: با توجه به اینکه ارائه خدمات مطلوب و رضایتمندی مردم در طرح نوروزی از اهمیت برخوردار است، عملکرد شهرداری‌های استان در این رابطه مورد پایش و ارزیابی قرار خواهد گرفت تا بتوانیم با شناسایی نواقص و کمبودها و اصلاح آنها، عملکرد بهتری را شاهد باشیم.

خبر جدید  دستیابی به توسعه پایدار درگرو بهره گیری از مشارکت مردمی است

حیدری در بخش دیگر سخنان خود با اشاره به اینکه سهم شهرداری‌ها از عوارض مالیات بر ارزش افزوده طی بازه زمانی نیمه اسفندماه هر سال تا نیمه فروردین سال بعد پرداخت می‌شود، بیان کرد: با توجه به اینکه در حال حاضر شهرداری‌ها با مشکلاتی از جمله کمبود منابع برای پرداخت حقوق و دستمزد و… مواجه هستند، پرداخت سهم برخی شهرداری‌های استان مرکزی از عوارض مالیات بر ارزش افزوده در اسفندماه جاری عملیاتی شد.

خبر جدید  ایمن سازی مسیرهای تردد برون شهری دانشگاه های اراک ضروری است

مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری مرکزی خاطرنشان ساخت: شهرداری‌های ساوه، محلات، دلیجان، خمین، آشتیان، زاویه و ساروق تاکنون سهم خود از عوارض مالیات بر ارزش افزوده سال جاری را دریافت کرده اند و مجموعاً ۲۰۰ میلیارد ریال به حساب این هفت شهرداری واریز شده است.

وی تصریح کرد: همچنین تا پایان سال، سه شهرداری توره، شهباز و قورچی باشی نیز سهم خود از عوارض مالیات بر ارزش افزوده سال جاری را دریافت خواهند کرد و امید است که با واریز این مبالغ، بخشی از مشکل مالی شهرداری‌های استان رفع شود.

کد خبر ۴۵۶۹۵۰۳


منبع :: https://www.mehrnews.com

خبر جدید   ساماندهی 280 حلقه چاه غيرمجاز در استان مرکزی
0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد