19:41:57 - شنبه 16 مارس 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
عملکرد شهرداری‌های استان مرکزی در ایام نوروز مورد ارزیابی قرار می‌گیرد
استاندار مرکزی گفت: عملکرد شهرداری‌های استان مرکزی در ایام نوروز مورد ارزیابی قرار می‌گیرد.
عملکرد شهرداری‌های استان مرکزی در ایام نوروز مورد ارزیابی قرار می‌گیرد

بهگزارش خبرگزاری تسنیم از اراک، سیدعلی آقازاده ظهر امروز در همایش شهرداران استان مرکزی با اشاره به سالروز شهادت شهبد باکری و روز شهردار اظهار داشت: باتوجه به شرایط اقتصادی شهرداریها، خدمات ارائه شده در شهرهای استان بسیار چشیر و درمقایسه با شهرهای استانهای دیگر مطلوب بوده است.

وی افزود: در شرایط کنونی جامعه که به سبب مشکلات اقتصادی، تورم و گرانی بهوجود آمده، مردم تحت فشار اقتصادی و روانی قرار دارند، عمده مردم در شهرها زندگی میکنند و این فشار شاید در شهرها بیشتر از روستا باشد، برهمین اساس رسیدگی و توجه به امور شهر و ارائه خدمت به مردم بسیار مهم و حائز اهمیت است.

استاندار مرکزی تصریح کرد: در این شرایط برخی از شهرداریها خدمات بیشتر و برخی خدمات کمتری ارائه دادند، باید به شهرداریهایی که خدمات کمتری داشتند کمک شود.

آقازاده بیان کرد: در آستانه سال نو قرار داریم و معمولا شهرداریها به استقبال بهار، نوروز و میهمانان میروند، آنها باید تلاش کنند شهر خود را در این ایام به نحو احسن معرفی کنند این درحالی است که شهری مثل رازقان که مسافران زیادی از آن عبور نمیکنند هم به سبب مقصد تعطیلات بودند برای اهالی این شهر ساکن در نقاط مختلف کشور، باید آماده شود.

خبر جدید  "خبیری" بدون باخت از اراک رفت؛ "اکبرزاده" سرپرست جدید باشگاه آلومینیوم‌سازی ‌شد

استاندار مرکزی خاطرنشان کرد: در استان مرکزی جاذبههای بسیار خوب گردشگری، تفریحی، طبیعی، تاریخی وجود دارد، بسیار خوب است که شهرداران تلاش کنند در ایام نوروز شهرهای خود و ظرفیتهای آن را معرفی کنند، هرچه رقابت فشردهتر باشد این موضوع منطقیتر است، توصیه و تاکید ما ایجاد شرایط مناسب از نظر نظافت، زیبایی شهرها برای معرفی بیشتر آنها است.

آقازاده ادامه داد: عملکرد شهرداریها در ایام نوروز مورد ارزیابی قرار میگیرد، شهرداران باید در راستای ایجاد اعتماد متقابل بین مردم و شهرداریها تلاش کنند، اتحاد اکثریت مردم به مدیریت شهری شهرداریها بسیار کمک میکند.

وی اضافه کرد: وقتی اتحاد وجود داشته باشد مردم جدیتر و بیشتر کمک میکنند، باید به مردم بیشتر اعتماد داشته باشیم، ۷۰ درصد جمعیت کشور در شهرها زندگی میکنند این نسبت در شهرها هم وجود دارد.

خبر جدید  اراک| رشته‌های جدید در سازمان فنی و حرفه‌ای متناسب با نیاز جامعه ایجاد شود

استاندار مرکزی افزود: ایجاد اعتماد متقابل با مردم میتواند سبب افزایش درآمد شهرداریها شود، همچنین برخی از برنامهها هم میتوان با کمک مردم و حداقل هزینهها انجام داد، شهرداریهای استام مرکزی در مقایسه با دیگر شهرداریها کمترین میزان بدهی به پرسنل و مردم دارند، همین مقدار کم هم با کمک یکدیگر تا پایان سال پرداخت میشود.

آقازاده تصریح کرد: تا حد امکان به شهرداریهایی که درآمد کمتری دارند کمک میشود، بیشتر شهرداریها از مرحله بدهی به پرسنل عبور کردهاند.

وی بیان کرد: در سال آینده به سبب مشکلات فشار بیشتری وارد میشود، ایجاد اعتماد بین مردم و تعامل مناسب با شوراهای شهرها میتواند بسیار کمک کننده باشد، برهمین اساس با تمام اختلاف نظرات بین شهرداران و شوراها، این هنر شهرداران است که نگذارند این اختلاف نظرها به بیرون رود.

خبر جدید  واحدهای تولیدی در استان مرکزی با مشکل نقدینگی رو به رو هستند

استاندار مرکزی عنوان کرد: تدبیر و مدیریت شهری مناسب میتواند اختلاف نظرها را بهحداقل برساند، درحالی سال ۹۸ را آغاز میکنیم که شهرداریها آماج توجه هستند، آنها در سال ۹۸ قطعا فشار بیشتری را باید تحمل کنند، امسال را بهرغم تمام مشکلات پشتسر گذاشتیم.

آقازاده خاطرنشان کرد: اولویتهای شهرداریها در سال ۹۸اعتمادسازی متقابل با مردم و تدبیر و مدیریت روابط با شوراها است، وقتی مردم بدانند که در راستای برطرف کردن مشکلات گام برمیداریم قطعا آنها هم کمک میکنند.

وی اضافه کرد: در نهایت روسفیدی برای مدیرانی باقی میماند که بتوانند در این شرایط سخت، با ایجاد یک تعامل مناسب و برنامهریزی دقیقتراین شرایط را پشتسر بگذارند.

انتهای پیام/


منبع :: https://www.tasnimnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد