21:20:38 - یکشنبه 10 مارس 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
عملکرد دستگاه ها از سوی روابط عمومی ها به نحو موثر اطلاع رسانی شود
اراک- استاندار مرکزی گفت: عملکرد دستگاه های اجرایی استان مرکزی از سوی روابط عمومی های این سازمان ها بایستی به نحو مطلوب و موثر اطلاع رسانی شود تا جامعه شاهد خدمات سازمان ها باشد.
عملکرد دستگاه ها از سوی روابط عمومی ها به نحو موثر اطلاع رسانی شود

به گزارش خبرنگار مهر، سید علی آقازاده روز یکشنبه در نشست هیأت رئیسه شورای هماهنگی روابط عمومی‌های استان مرکزی و خانه مطبوعات استان در اراک، اظهار داشت: تعامل و ارتباط روابط عمومی‌ها با رسانه‌ها بخش عمده‌ای از کار یک روابط عمومی است و اولین ایستگاهی که می‌تواند ارتباط سازمان‌ها را با مردم برقرار کند، رسانه‌ها و مطبوعات هستند.

استاندار مرکزی افزود: روابط عمومی‌ها در استان بایستی حداکثر تعامل را با رسانه‌ها و مطبوعات داشته باشند و خانه مطبوعات نیز در زمینه برقراری این تعامل مطلوب، تسهیل گری لازم را به انجام برساند.

خبر جدید  افزایش ۵۰درصدی سهم استان مرکزی از تسهیلات اشتغال روستایی و عشایری

آقازاده بیان کرد: عوامل متعددی در مسائل و مشکلات امروز مطبوعات دخیل هستند که از جمله آن وجود فضای مجازی است. آن دسته از مشکلات مطبوعات که قابل رفع باشد سعی بر حل آن داریم، اما بخشی از مشکلات ناشی از سیر طبیعی زمان و غلبه فضای مجازی است.

استاندار مرکزی خاطر نشان ساخت: از سوی دیگر، بعضاً در سازمان‌ها متأسفانه روابط عمومی‌ها را جدی نمی‌گیرند، در حالی که این تفکر دیگر منسوخ شده و امروز توانمندترین افراد در سازمان‌ها باید در روابط عمومی به کارگیری شوند.

خبر جدید  تخصیص ارز دولتی برای اقلام اساسی اثری بر وضعیت بازار نداشت

وی تصریح کرد: روابط عمومی‌ها در دستگاه‌هایی همچون سازمان‌های خدمات رسان، بایستی به خوبی خدمات این سازمان‌ها به جامعه را برای مردم منعکس کنند و هیچ کانالی بهتر از روابط عمومی در سازمان نمی‌تواند این مهم را محقق سازد.

استاندار مرکزی خاطرنشان ساخت: بایستی برنامه ریزی لازم در جلسات شورای هماهنگی روابط عمومی‌های استان مرکزی صورت پذیرد تا در سال آتی روابط عمومی‌های استان بتوانند عملکرد مطلوب‌تری را به منصه ظهور برسانند و شاهد تحرک و پویایی این حوزه باشیم.

کد خبر ۴۵۶۴۴۰۱


منبع :: https://www.mehrnews.com

خبر جدید  کنترل قاچاق کالا و ارز درگرو به کارگیری اهرم های موثر اقتصادی است
0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد