19:37:43 - دوشنبه 18 مارس 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
عملکرد دستگاه های اجرایی در ارائه خدمات نوروزی رصد می شود
اراک- استاندار مرکزی گفت: عملکرد دستگاه های اجرایی عضو ستاد خدمات سفر استان مرکزی در ارائه خدمات نوروزی ارزیابی و رصد می شود.
عملکرد دستگاه های اجرایی در ارائه خدمات نوروزی رصد می شود

به گزارش خبرنگار مهر، سید علی آقازاده روز دوشنبه در کارگروه ستاد اجرایی خدمات سفر استان مرکزی در اراک اظهار داشت: دستگاه‌های اجرایی استان مرکزی بایستی در راستای ارائه خدمات سفر نوروزی در نوروز ۹۸ عملکرد مطلوب داشته باشند و عملکرد دستگاه‌ها در این زمینه مورد بررسی و ارزیابی قرار خواهد گرفت.

استاندار مرکزی افزود: استان مرکزی در شاهراه شمال به جنوب و غرب به شرق کشور قرار گرفته، به همین سبب شرکت پخش فرآورده‌های نفتی استان باید توجه ویژه به تأمین سوخت مورد نظر مسافران نوروزی داشته باشد تا از این نظر با کمبود مواجه نشویم.

خبر جدید  اولتیماتوم استاندار مرکزی برای رونق اشتغال روستایی

آقازاده بیان کرد: طی سال جاری تاکنون، ۱۴۸ میلیون تردد وسایل نقلیه در جاده‌های استان مرکزی انجام شده و استان از این نظر، رتبه سوم را در کشور داشته، باید با برنامه ریزی دستگاه‌های عضو ستاد خدمات سفر، حوادث جاده‌ای این استان در نوروز ۹۸ به حداقل برسد و کاهش ۵۰ درصدی آمار تصادفات جاده‌ای در استان مرکزی محقق شود.

خبر جدید  خرید ۴۰ دستگاه بیل مكانیكی از هپكو در دستور كار استانداری مركزی

استاندار مرکزی خاطر نشان ساخت: همچنین دستگاه‌های مربوطه و مسئول، نظارت بر تأمین آرد مورد نیاز نانوایی‌ها، نظارت بر قیمت و توزیع گوشت و مرغ و اقلام اساسی را در دستور کار قرار دهند و فرمانداران نیز در این زمینه نظارت و پیگیری داشته باشند.

وی تصریح کرد: همچنین در شهرستان‌های استان، ستادهای خدمات نوروزی شهرستانی با فرمانداران هماهنگ و در تعامل باشند تا بتوان در نوروز ۹۸، ارتقای کیفیت خدمات ستاد سفرهای نوروزی را در استان تحقق بخشید.

کد خبر ۴۵۷۱۶۳۹


منبع :: https://www.mehrnews.com

خبر جدید  توجه به تولید ملی عامل اصلی تقویت اقتصاد کشور است
0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد