3:30:00 - پنج‌شنبه 1 ژانویه 1970
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
عزت، اقتدار و سرافرازي نظام اسلامي برگرفته از خون شهدا است
خبرگزاري آريا- استاندار مرکزي گفت: عزت، اقتدار و سرافرازي نظام اسلامي برگرفته از خون شهدا است و همه بايد قدردان خون مطهر و مقدس شهدا باشيم.به گزارش خبرگزاري آريا، سيد علي آقازاده با همراهي صادق دوخائي مديرکل بنياد و جمعي از مسئولان شهرستان خمين با حضور در گلزار شهداي گمنام اين شهرستان ضمن قرائت فاتحه […]
عزت، اقتدار و سرافرازي نظام اسلامي برگرفته از خون شهدا است

عزت، اقتدار و سرافرازي نظام اسلامي برگرفته از خون شهدا است

خبرگزاري آريا- استاندار مرکزي گفت: عزت، اقتدار و سرافرازي نظام اسلامي برگرفته از خون شهدا است و همه بايد قدردان خون مطهر و مقدس شهدا باشيم.
به گزارش خبرگزاري آريا، سيد علي آقازاده با همراهي صادق دوخائي مديرکل بنياد و جمعي از مسئولان شهرستان خمين با حضور در گلزار شهداي گمنام اين شهرستان ضمن قرائت فاتحه به مقام شامخ شهدا با اهداي شاخه‌هاي گل اداي احترام کردند.
استاندار مرکزي در اين آيين گفت: عزت، اقتدار و سرافرازي نظام اسلامي بر گرفته از خون شهدا است و همه بايد قدردان خون مطهر و مقدس شهدا باشيم.
سيد علي آقازاده افزود: مسئوليت ما در واقع امانتي براي اداي دين به انقلاب و ارزش‌ها و خون شهدا و خدمت به مردم است و به همين دليل بايد قدردان باشيم که خداوند اين فرصت را عنايت کرد تا خادم مردم باشيم.
مديرکل بنياد مرکزي نيز در ادامه با اشاره به ولايت مداري و روحيه بسيجي خانواده‌هاي شاهد و ايثارگر افزود: حضور در نخستين روز از دهه مبارک فجر بر مزار شهدا و اداي احترام به شهدا نشان از توجه به شهدا و تفکر در راه و رسم شهدا است و اين بزرگ‌ترين ارزش است.
دوخائي گفت: تقريباً همه ايران اسلامي مديون شهدا، ايثارگران و خانواده آن‌ها است، چون شهدا و ايثارگران هرچه داشتند در طبق اخلاص گذاشتند و اگر شهدا نبودند اين وضعيت در کشور حاکم نبود؛ ما بايد به خانواده شهدا و ايثارگران ارزش و احترام قائل باشيم.

خبر جدید  ارائه راهکارهای خلاقانه برای جذب بی سوادان

خانواده هاي شهدا الگوي ايثار و مقاومت هستند
آقازاده همچنين در ديدار با خانواده جانباز شهيد «محمد رضا بيات» با بيان اينکه خانواده شهدا با تقديم فرزندان خود در راه انقلاب و اسلام کار بزرگي را انجام دادند، عنوان کرد: خانواده هاي معظم شهدا با تقديم بهترين عزيزان خود در راه دفاع از آرمان هاي کشور و مرزهاي آن کاري بزرگ و ستودني انجام دادند که اين مهم افتخار بزرگي براي تمامي ملت ايران است.
وي افزود: هيچکس جز خداوند متعال نمي تواند اجر اين صبوري از خودگذشتگي و ايثار را بدهد. امنيت و سربلندي نظام مرهون خون شهدا است.
وي تصريح کرد: خانواده هاي شهدا الگو و نمونه آشکار ايثار و مقاومت و سرمايه هاي جاويد نظام مقدس جمهوري اسلامي هستند که از مهمترين داشته ها و دارايي خود يعني فرزندانشان در راه تثبيت آرمان هاي انقلاب گذشتند.
در ادامه مديرکل بنياد مرکزي گفت: خانواده هاي شهدا در ترويج و اشاعه فرهنگ ايثار و شهادت و پاسداري از آرمان هاي امام راحل و دستاوردهاي خون شهدا در کشور مهمترين نقش را ايفا مي‌کنند.
محمدصادق دوخائي تصريح کرد: اگر همراهي اقشار مختلف در انقلاب نبود شايد ما شاهد پيروزي انقلاب با اين سرعت و کيفيت نبوديم.
وي با بيان اينکه مردم، رهبري، ايمان و اعتقاد، ارکان پيروزي و حفظ انقلاب هستند، عنوان کرد: اکنون وظيفه حفاظت از اين انقلاب به دست نسل جوان است که بايد با شناخت اصولي از اين ارزش‌ها دفاع کنند.
دوخائي در پايان تصريح کرد: هر چه از عمر انقلاب مي‌گذرد به دليل مردمي بودن و ولايت مداري، ريشه‌هاي آن محکم تر مي‌شود.
جانباز شهيد «محمدرضا بيات» در تاريخ ۱۳۴۰ متولد و در سال ۵۷ مجروح و به درجه جانبازي ۷۰ درصد نائل آمد که در سال ۹۶ در اثر شدت جراحات شهيد شد.

خبر جدید  اعزام ۶۶ نفر از مادران و دختران تحت‌حمایت اراکی به مشهد‌

[ad_2]

Source link

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد