12:02:13 - دوشنبه 13 مه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
ظرفیت سمن‌های استان مرکزی در بازرسی‌ها به کارگرفته می‌شود
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مرکزی از کمبود نیروی بازرس در سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی خبر داد و گفت: ظرفیت سمن‌های استان مرکزی در بازرسی‌ها به کارگرفته می‌شود.
ظرفیت سمن‌های استان مرکزی در بازرسی‌ها به کارگرفته می‌شود

بهگزارش خبرگزاری تسنیم از اراک، بهروز اکرمی ظهر امروز در جلسه ستاد صیانت از حریم امنیت عمومی و حقوق شهروندان استان مرکزی با اشاره به ضرورت رعایت حقوق شهروندی توسط همگان اظهار داشت: با توجه به اینکه همکاری سازمانهای مردمنهاد در زمینه بازرسی بازرسان در تعطیلات نوروز در سطح کشور کمنظیر بود و کار ارزشمندی انجام دادند اما باید نتیجه بازرسیهای انجام شده به دستگاههای اجرایی ذیربط به صورت کتبی اعلام شود تا نقاط ضعف و قوت شناسایی شده و دستگاههای اجرایی مربوطه عیب کار خود را بدانند.

وی افزود: در بارزسیها مشکلاتی از جمله عدم همکاری با بازرسان و عدم اجازه ورود به حوزه و سایر مشکلات دیگر وجود داشت اما باید توجه کرد که ستاد صیانت از حریم امنیت عمومی و حقوق شهروندان استان حکم قانونی دارد و بر اساس آن حکم صادر میشود بنابراین در بازرسیها مردم باید همکاری لازم را با بازرسان داشته باشند و بازرسان باید قبل از آغاز به کار بازرسی در کانالی مشخص در فضای مجازی مکانهای مورد بازرسی و مشکلات موجود در بازرسی را اعلام کنند تا مکانهایی از جمله مراکز تعمیرخودرو که همکاری لازم را نداشتند به موقع با آنها برخورد شود.

خبر جدید  مسافران پرواز اراک- تهران بسیار کم است؛ انجام پرواز با ۱۲ مسافر

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مرکزی ادامه داد: بازرسیهای انجام شده دلسوزانه، خیلی دقیق و علمی بودند به طوری که نواقص موجود را با جزئیات بررسی میکردند، باید از این ظرفیت بازرسی در سایر فصول سال و مناسبتها از جمله ماه مبارک رمضان، بازگشایی مدارس و غیره استفاده شود.

اکرمی خاطرنشان کرد: با توجه به کمبود نیروی بازرس در سازمان صنعت، معدن و تجارت استان برای بازرسی دقیق در حوزه تنظیم بازار باید از این ظرفیت مردمی بازرسان بیشتر استفاده شود.

وی با اشاره به حقوق شهروندی بیان کرد: صیانت از حقوق شهروندی امری مستمر و همیشگی است و این موضوع باید پیگیری شود تا تبدیل به فرهنگ شود به طوری که این کار باید با تشویق و تنبیه همراه باشد تا منجر به رعایت حقوق شهروندی توسط همگان شود.

خبر جدید  ۴۲ درصد از مرگ‌ومیر استان مرکزی در سال ۹۶  به سبب بیماری‌های قلبی و عروقی بود

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مرکزی با اشاره به اقدامات خوب سازمانهای مردمنهاد تصریح کرد: کارهای نظارتی در راستای بهبود خدمترسانی به مردم است و بخشی از مشکلات و عیوب در کار ناشی از فرآیندها است به همین سبب باید در جمعبندی از نواقص، فرآیندهایی که منجر به فساد و اشکال میشوند شناسایی و برطرف شوند در این صورت کارها به طور دقیق انجام میشوند به همین سبب در جمعبندی عملکرد دستگاههای ذیربط و بازرسیها باید فرآیندهایی که سبب بروز مشکلات در کار میشوند شناسایی شده و در راستای برطرف شدن آنها اقدامات لازم انجام شود.

در زمینه نظارت بهویژه در حوزه نانواییها آمادگی همکاری با سازمانهای مردمنهاد داریم

فرماندار اراک با اشاره به همکاری سازمانهای مردمنهاد در زمینه بازرسیهای انجام شده در تعطیلات نوروز گفت: نوروز امسال پنجمین سالی بود که سازمانهای مردم نهاد خالصانه و مشتاقانه در زمینه بازرسی حضور داشتند به همین سبب از این بازرسیها که با کمک ظرفیت مردمی انجام میشود بیشتر استقبال میکنیم.

خبر جدید  اصناف استان مرکزی نسبت به تکمیل اظهارنامه مالیاتی خود اقدام کنند

حسین بختیاری افزود: اکنون در زمینه نظارت بهویژه در حوزه نانواییها آمادگی همکاری با سازمانهای مردمنهاد داریم زیرا این کار افزایش رضایتمندی مردم را به دنبال دارد و به دنبال این هستیم تا در کنار دستگاههای اجرایی از ظرفیت سمنها بیشتر استفاده کنیم و همکاری بیشتری با آنها داشته باشیم.

انتهای پیام/ ع


منبع :: https://www.tasnimnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد