19:31:22 - چهارشنبه 12 ژوئن 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
ظرفیت بانوان در عرصه‌های مدیریتی استان مرکزی به کار گرفته می‌شود
استاندار مرکزی گفت: شرایط امروز استان مرکزی در زمینه به کارگیری نیروهای زن در عرصه‌های مدیریتی فراهم است که خواستار تداوم یافتن این امر در استان هستیم.
ظرفیت بانوان در عرصه‌های مدیریتی استان مرکزی به کار گرفته می‌شود

بهگزارش خبرگزاری تسنیم از اراک، سیدعلی آقازاده ظهر امروز در مراسم بزرگداشت بانوان فرهیخته استان مرکزی با اشاره به اهمیت تکریم بانوان در جامعه اظهار داشت: امیدواریم که همواره شاهد استمرار برگزاری اینگونه مراسمها و آئینهای تجلیل از فرهیختگان بهویژه فرهیختگان بانو در استان مرکزی باشیم.

وی افزود: استان مرکزی و جمعیت این استان ۲ درصد از کل جمعیت کشور را شامل میشود اما اینکه استان مرکزی بهعنوان دبیرخانه دائمی نکوداشت زنان مفاخر کشور مطرح و انتخاب شود این بود که در سدههای اخیر استان مرکزی نسبت به جمعیت و مساحت، مفاخر بسیاری را تربیت و به جامعه تحویل داده است.

استاندار مرکزی تصریح کرد: براساس آمارهایی که شاید نتوان آنها را به اثبات رساند باید گفت که زادگاه بیش از ۲۰ درصد از مفاخر کشوری استان مرکزی بوده که این مسئله بیانگر ظرفیت فرهنگی، علمی، اجتماعی و سیاسی استان مرکزی است.

خبر جدید  ۵ باشگاه زنانه در استان مرکزی به سبب تخلفات پلمب شد

آقازاده ادامه داد: هدف اصلی برگزاری اینگونه مراسمهای تجلیل از بانوان مفاخر رساندن پیامی به زنان و دختران استان مرکزی است که نسبت به حفظ این سابقه درخشان استان کوشا باشند و اینگونه دستاوردها را در استان مرکزی استمرار دهند.

وی عنوان کرد: مهمترین و اولویتدارترین دلیل برگزاری این مراسم در استان مرکزی گوشزد کردن به قشر بانوان استان است که این قشر وارث افتخار بزرگ استان مرکزی در حوزه فعالیت زنان هستند .

خبر جدید  حدود ۱۰ هزار شغل جدید در استان مرکزی ایجاد و ثبت رسمی شد

استاندار مرکزی خاطرنشان کرد: خوشبختانه استان مرکزی در مقایسه با سایر استانها از مفاخر و آثار ارزنده بسیاری برخوردار است اما باید بگوییم که بزرگ فخر زنان این منطقه، مادران و همسران شهدای گرانقدر هستند.

آقازاده بیان کرد: حماسهآفرینی بانوان در این سرزمین بهویژه در ۴۰ ساله اخیر سبب اقتدار کشور شده است و تمامی مسئولان و مدیران باید بکوشند تا جایگاه بانوان در جامعه محفوظ بماند، شرایط امروز استان مرکزی در زمینه به کارگیری نیروهای زن در عرصههای مدیریتی فراهم است که خواستار تداوم یافتن این امر در استانهستیم.

وی افزود: یکی از محدودیتهایی که امروزه استان مرکزی با آن مواجه شده، کمبود به کارگیری بانوان در عرصههای مدیریتی است،به همین سبب دولت و خدمتگزاران استان مرکزی در تلاش هستند تا از ظرفیت بانوان در پستهای ویژه و موقعیتهای خاص استفاده شود.

خبر جدید  ۱۴۰ مورد تجهیزات بازی در مراکز تفریحی استان مرکزی فاقد استاندارد اعلام شد

استاندار مرکزی ادامه داد: خوشبختانه در سالهای اخیر روند مطلوبی در زمینه جذب نیروهای بانو در دستور کار ادارات و ارگانها قرار گرفته که بر این اساس آمار سال گذشته بیانگر استفاده مطلوب از ظرفیت قشر زن در استان مرکزی است و همواره در تلاش هستیم تا معضلات موجود در این زمینه را برطرف سازیم.

انتهای پیام/ ع


منبع :: ظرفیت بانوان در عرصه‌های مدیریتی استان مرکزی به کار گرفته می‌شود

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد