19:44:31 - سه‌شنبه 12 مارس 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
طرح نوروزی پلیس راه استان مرکزی از ۲۵ اسفند ماه به مدت ۲۲ روز اجرا می‌شود
رئیس پلیس راه استان مرکزی گفت: طرح نوروزی پلیس راه استان مرکزی از ۲۵ اسفندماه به مدت ۲۲ روز اجرا می‌شود.
طرح نوروزی پلیس راه استان مرکزی از ۲۵ اسفند ماه به مدت ۲۲ روز اجرا می‌شود

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اراک، سرهنگ ایرج کهریزی در حاشیهجلسه شورای هماهنگی مدیریت بحران استان مرکزیبا اشاره به برنامهریزی انجام شده در حوزه راههای استان مرکزی اظهار داشت: استان مرکزی سال گذشته از جمله استانهای دارای آمار کاهشی لحاظ حوادث جادهای جزو استانهای کاهشی بودهایم گفت: با توجه به این مسئله امسال کار بسیار سخت است و همچنین طرح نوروزی امسال نسبت به سالهای گذشته متفاوت خواهد بود.

وی افزود: طرح نوروزی بهصورت رسمی به مدت ۲۲ روز متوالی و از بیست و پنجم اسفند آغاز و تا هجدهمفروردین اجرا میشود که رزمایشی این برنامه نیز با حضور دستگاههای فعال در این طرح برگزار میشود.

خبر جدید  بیش از ۵ میلیون تردد در جاده‌های استان مرکزی به ثبت رسید

کهریزی عنوان کرد: آموزش ناوگان باربری و مسافربری، مدیریت اردوهای راهیان نور، هماهنگی با فرماندهان پاسگاهها و روسای ادارات شهرستانها از دیگر اقدامات پلیسراه در این ایام به شمار میرود.

رئیس پلیس راه استان مرکزی با بیاناینکهاستقرار نمایندههای بیمه در پاسگاهها یکی از مشکلات و ضرورتها است بیانکرد: نمایندههای بیمه باید در کنار پاسگاههای پلیسراه در محور اراک-خمین و اراک-توره باشند و اگر تصادفی رخ دهد بتوانند اقدامات لازم را انجام دهند که نمایندگان بیمه زیر بار این مسئله نرفتند.

کهریزی خاطرنشان کرد: از ۲۸ اسفندماه تا یکم فروردین براساس برنامهریزی انجام شده، در محورهای ساوه –همدان، ساوه –سلفچگان محدودیت ترافیکی اعمال میشود که امیدواریم با رعایت درست قوانین راهنمایی و رانندگی شاهد سفرهای بیخطری در استان باشیم تاامسال همچون سالهای قبل همکاری لازم از طرف دستگاهها با پلیس صورت گیرد.

خبر جدید  کمیته امداد استان مرکزی برای به‌کارگیری مددجویان به کارفرما تسهیلات می‌دهد

وی ادامه داد: انتظار ما این است تا لکهگیری محورها مانند محور اراک-توره صورت گیرد تا از بروز حوادث و سوانح احتمالی جلوگیری شود البته گردنه زالیان نیز دارای مشکلات بسیاری بوده که در این حوزهبه وعدهها عمل نشده است.

کهریزی عنوان کرد: در حال حاضر وعده راه و شهرسازی از ۲ ماه به ۶ ماه رسیدهو خواهش این است که هر کس نظارت بر پیمانکار را بر عهده دارد این مسئله را در اسرع وقت رسیدگی و پیگیری کند.

خبر جدید  ورودی حوادث ناشی از کار به پزشکی قانونی استان مرکزی ۲۰ درصد کاهش یافت

انتهای پیام/ش


منبع :: https://www.tasnimnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد