11:59:35 - سه‌شنبه 21 مه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
طرح مهارت خانه به خانه زنان در سکونت‌گاه‌های غیررسمی استان مرکزی اجرا می‌شود
مدیرکل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری مرکزی گفت: آیین نکوداشت زنان مفاخر استان مرکزی برای نخستین بار در کشور برگزار می‌شود.
طرح مهارت خانه به خانه زنان در سکونت‌گاه‌های غیررسمی استان مرکزی اجرا می‌شود

بهگزارش خبرگزاری تسنیم از اراک، زهرا فرجی عصر امروز در حاشیه کارگروه تخصصی امور بانوان و خانواده استان مرکزی در جمع خبرنگاران با اشاره به اجرای طرح مهارت خانه به خانه زنان ساکن در سکونتگاههای غیررسمی بود که این طرح توسط اداره کل فنی و حرفهای و با همکاری دستگاههای مرتبط قرار است که در استان مرکزی اجرا شود.

وی افزود: در قالب این طرح، بنا داریم که با ارائه آموزشهای مهارتی به این زنان، یک زنجیره و چرخه ایجاد اشتغال و کسب و کار خانگی برای زنان ساکن در این سکونتگاهها اجرا میشود.

خبر جدید  ۱۰ تن گوشت گرم گوساله به منظور تنظیم بازار در استان مرکزی توزیع شد

مدیرکل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری مرکزی تصریح کرد: امیدواریم این طرح منجر به توسعه اشتغال و کارآفرینی در بین زنان و افزایش نرخ مشارکت اقتصادی زنان در استان شود.

فرجی با اشاره به برگزاری نخستین آیین نکوداشت زنان مفاخر استان مرکزی گفت: این آیین برای نخستین بار در سطح کشور با هدف الگوسازی برای نسل جوان و معرفی ظرفیتهای موجود در حوزه مفاخر استان به عنوان بهشت مفاخر کشور مطرح است که در ۲۲ خردادماه در استان برگزار میشود.

خبر جدید  تدابیر لازم برای تأمین کالاهای اساسی ماه مبارک رمضان در استان مرکزی اتخاذ شد

وی بیان کرد: نخستین دبیرخانه دائمی جشنواره مفاخر زنان کشور در استان مرکزی و شهر اراک در همان روز راهاندازی میشود تا انشاءالله از این به بعد هرگونه آیینی برای نکوداشت مفاخر بانو در سطح کشور باشد از مسیر این دبیرخانه پیگیری شود.

مدیرکل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری مرکزی ادامه داد: از دیگر موضوعات پرداختن به اولویتهای زنان و خانواده در حوزههای مختلف بود که امسال به جد دنبال میشود.

خبر جدید  بیش از ۱۰۰ میلیارد ریال امسال در استان مرکزی به مراکز نیکوکاری کمک شد

انتهای پیام/ ت


منبع :: طرح مهارت خانه به خانه زنان در سکونت‌گاه‌های غیررسمی استان مرکزی اجرا می‌شود

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد