21:03:11 - یکشنبه 9 ژوئن 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
طرح قطع ۲ ساعته برق جایگاه‌های سی.ان.جی استان مرکزی در دستورکار قرار دارد
مدیر دفتر مدیریت مصرف توزیع نیروی برق استان مرکزی گفت: مشترکین صنعتی و کشاورزی با رعایت ضوابط همیاری با مجموعه توزیع نیروی برق مشمول دریافت تخفیف مصرف برق شوند.
طرح قطع ۲ ساعته برق جایگاه‌های سی.ان.جی استان مرکزی در دستورکار قرار دارد

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اراک، مهرنوش رفیعی عصر امروز در نشست خبری شرکت توزیع نیروی برق استان مرکزی که به مناسبت روز ملی مدیریت مصرف برگزار شده بود با اشاره به تغییرات مصرفی حوزه برق اظهار داشت: در سنوات گذشته میزان پیک مصرف برق از ساعت ۲۰ آغاز و تا ساعت ۲۴ ادامه داشت اما اکنون ساعت پیک مصرف به روز تغییر کرده است.

وی افزود: ساعت پیک تنظیم شده برای مشترکین اداری از ساعت ۱۱ تا ۱۵ و برای مشترکین کشاورزی از ساعت ۱۲ تا ۱۶ تعیین شده است، البته این ساعات تعیین شده با فعالیت ادارات و کشاورزان تناسب دارد.

مدیر دفتر مدیریت مصرف توزیع نیروی برق استان مرکزی تصریح کرد: براساس طرح بازدارنده مصرف بیش از اندازه برق مجموعه توزیع نیروی برق استان مرکزی به کشاورزان استان فراخوانی داده تا نسبت به عقد تفاهمنامه با این مجموعه اقدام کنند و اگر در ساعات پیک مصرف تعیین شده برای حوزه کشاورزی از موتورآبها استفاده نکنند از این مجموعه پاداش دریافت خواهند کرد و درصورت تمایل به عقد این تفاهمنامه میتوانند به مراکز امور مشترکین برق مراجعه کنند.

خبر جدید  ۷ دانشگاه علمی کاربردی استان مرکزی خصوصی می‌شود

رفیعی ادامه داد: در راستای حفظ سطح پیکسایی سال ۹۸ ضوابط لازم اعمال شده که درصورت رعایت این ضوابط امسال خاموشیهای مقطعی را در دستورکار نخواهیم داشت، همچنین باید گفت که حوزه صنعت و کشاورزی برای این مجموعه بار قالب دارند که درصورت مدیریت مصرفشان علاوه بر کاهش میزان مصرف میتوانند مشمول دریافت طرحهای تشویقی نیز شوند.

وی عنوان کرد: مجموعه توزیع نیروی برق استان مرکزی به صنایع و مجموعههایی که تعمیرات خود را در ماههای تیر و مرداد و به مدت ۵ روز متوالی انجام دهند پاداش میدهد، همچنین مجموعههایی که در طول فصل تابستان بتوانند حدود ۲۰۰ ساعت همکاری مدیریت پیک مصرف با شرکت توزیع نیروی برق داشته باشند شامل دریافت پاداش میشوند.

خبر جدید  مرکزی| تحقق درآمدهای مالیاتی در بهبود چرخه اقتصاد کشور موثر است

مدیر دفتر مدیریت مصرف توزیع نیروی برق استان مرکزی خاطرنشان کرد: از صنایع وابسته به حوزه کشاورزی که در گروه مشترکین "ب" و "ج" قرارداردند درخواست داریم که مصرف برق خود را در ساعات ۱۲ تا ۱۶ به حداقل میزان ممکن برسانند.

رفیعی بیان کرد: اکثریت مردم میتوانند در صورت مراجعه به ادارات و مشاهده عدنم رعایت مصرف برق در ساعات پیک در ابتدا تذکر لسانی داده و درصورت عدم رعایت توسط پرسنل اداره به مجموعه توزیع نیروی برق اطلاع دهند تا نسبت به برخورد با اداره خاطی اقدام شود.

خبر جدید  پارک ترافیک در شهرستان‌های استان مرکزی ساخته می‌شود

وی افزود: با استفاده از تجارب مثبت استانهای دیگر در زمینه سیاستهای کنترل میزان مصرف برق درنظر داریم طرح افشاگری مصرف ادارات را در استان مرکزی به اجرا برسانیم زیرا براساس تکالیف ابلاغ شده ادارات موظفند میزان مصرف خود را تا ۱۰ درصد کاهش دهند.

مدیر دفتر مدیریت مصرف توزیع نیروی برق استان مرکزی ادامه داد: طرح قطع ۲ ساعته برق جایگاههای سی.ان.جی استان مرکزی در طول روز در دستورکار قرار دارد که این برنامه از پیش تعیین شده است.

انتهای پیام/ ع


منبع :: طرح قطع ۲ ساعته برق جایگاه‌های سی.ان.جی استان مرکزی در دستورکار قرار دارد

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد