12:07:47 - پنج‌شنبه 23 مه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
طرح توسعه ناحیه صنعتی خمین بلاتکلیف است/ لزوم حل مشکل برق و آبرسانی
خمین- فرماندار شهرستان خمین گفت: طرح توسعه ناحیه صنعتی شهید سعیدی خمین که یک سال پیش در کارگروه زیربنایی استان مصوب شده بلاتکلیف است و همچنین تامین آب و برق این محدوده باید مدنظر قرار گیرد.
طرح توسعه ناحیه صنعتی خمین بلاتکلیف است/ لزوم حل مشکل برق و آبرسانی

به گزارش خبرنگار مهر، احمد طهرانی روز چهارشنبه در نشست مشترک راهبری و مدیریت اقتصاد مقاومتی استان مرکزی و شهرستان خمین، با مهم برشمردن موضوع خرید چاه برای رفع مشکل تأمین آب مجتمع گلخانه‌ای خمین اظهار داشت: یکی از مشکلات خرید چاه فقدان نقدینگی لازم است زیرا بیشتر اعتبارات به صورت اوراق است و باید منابع نقدی برای آن در نظر گرفته شود.

فرماندار شهرستان خمین ادامه داد: با توجه به اینکه زیرساخت‌های لازم این مجموعه نظیر آب، برق و گاز در سال گذشته تأمین شده اما چاه حفر شده از آبدهی لازم برای این مجتمع برخوردار نیست، جهاد کشاورزی استان در خصوص تأمین آب پایدار برای این مجتمع ظرف یک ماه آینده به طور شفاف برنامه خود را اعلام کند.

خبر جدید  تخریب بخشی از یک بنای ثبت ملی شده دیگر در اراک/ مرمت مستلزم تامین بودجه

طهرانی در خصوص دریافت مجوز توسعه ناحیه صنعتی شهید سعیدی خمین به میزان ۲۲ هکتار در کارگروه زیر بنایی، گفت: بیش از یک سال از طرح اضافه شدن ۲۲ هکتار از اراضی برای شرکت‌های سرمایه گذار این مجموعه می‌گذرد و انتظار می‌رود این اختلاف نقشه ظرف یک هفته آینده تعیین و تکلیف شود.

فرماندار شهرستان خمین عنوان کرد: همچنین برای حل مشکل آبرسانی به شهرک صنعتی خمین باید از طریق اعتبارات شهرستانی و استانی اقدام کرد.

طهرانی اظهار کرد: یکی از مسائل زیر ساختی تأمین برق صنایع شهرک صنعتی شهید سعیدی، شهدای خرمدشت و قورچی باشی است؛ احداث پست برق ۴۰۰ مگاواتی این محدوده در حد دیوار کشی انجام شده و انتظار داریم مشکل تأمین برق این نواحی حل شود.

خبر جدید  گسترش تولید آثار فاخر در زمینه ادبیات پایداری مدنظر حوزه هنری است

وی بیان کرد: برای پست برق ۶۳ کیلوولت که قرار بود سال گذشته به بهره برداری برسد، فعلاً یک پست در ناحیه شهید سعیدی و شهابیه مستقر است، برای برق رسانی ناحیه صنعتی شهدای خرمدشت آمادگی داریم به صورت مشارکتی با شرکت توزیع برق از محل بودجه اعتبارات تملک دارایی های شهرستان همکاری کنیم.

فرماندار شهرستان خمین با اشاره به وجود صنایع کوچک در روستاهای خمین گفت: برای ایجاد این صنایع تسهیلات اشتغالزایی پرداخت می‌شود و آن‌ها برای دریافت پروانه سیب سلامت با علوم پزشکی دچار مشکل می‌شوند. اخیراً روستای کفسان از توابع خمین در زمینه تولید لبنیات و طیب آباد در تولید عرقیات با این مشکل مواجه شده اند. لازم است علوم پزشکی برای رفع مشکل آن‌ها ضوابط استقرار این واحدهای تولیدی برای دریافت پروانه بهداشتی را بار دیگر بررسی کند.

کد خبر ۴۶۲۴۰۹۳


منبع :: طرح توسعه ناحیه صنعتی خمین بلاتکلیف است/ لزوم حل مشکل برق و آبرسانی

خبر جدید  افزایش ۱۱ درصدی تلفات حوادث رانندگی در استان مرکزی طی سال جاری
0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد