12:31:39 - سه‌شنبه 25 دسامبر 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
طرح بازشماری اراضی ملی در استان مرکزی آغاز شد
اراک – ایرنا – مدیرکل راه و شهرسازی استان مرکزی گفت:طرح بازشماری ۱۰۰ هزار قطعه از اراضی ملی در این استان آغاز شد.
طرح بازشماری اراضی ملی در استان مرکزی آغاز شد

« احمد مرزبان » روز سه شنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: طرح بازشماری اموال و اراضی ملی نخستین بار در استان مرکزی با هدف شناسایی، نگهداری و جلوگیری از هرگونه سوء استفاده آغاز شد.
وی توضیح داد: انجام این طرح در شهرستانهای تفرش، شازند و قسمتی از اراک انجام می شود و به تایید سازمان ملی زمین و مسکن رسیده است.
مدیرکل راه و شهرسازی استان مرکزی اظهار داشت: کسب اطلاعات دقیق از اراضی ملی در اختیار یا زمین هایی که تاکنون در بانک اراضی ملی ثبت نشده و اطلاع کاملی از آن ها در دست نیست از دیگر اهداف اجرای این طرح است.
مرزبان گفت: سازمان ملی زمین و مسکن می تواند با در دست داشتن این مجموعه ارزشمند بانکی، بازشماری دقیقی را انجام دهد و از اراضی حفاظت کرده و از هرگونه سو استفاده جلوگیری کند.
وی افزود: با اجرای این طرح می توان با بهره گیری صحیح و بهینه از اراضی ملی برای خدمت رسانی بهتر به مردم، سرمایه گذاران و کارآفرین ها اقدام کرد و پشتوانه خوبی برای بازآفرینی شهری ایجاد کرد.
مدیرکل راه و شهرسازی استان مرکزی گفت: ۶ هزار و ۵۰۰ قطعه زمین در مرحله نخست این طرح و در مرحله دوم پنج هزار قطعه زمین بازشماری می شود.
استان مرکزی با ۱۲ شهرستان دارای بیش از یک میلیون و ۴۰۰ هزار نفر جمعیت است و هشت و نیم درصد از مساحت این استان را بافت های فرسوده و نارکارآمد تشکیل می دهد.
۶۹۹۱/۶۰۱۳/

منبع :: http://www.irna.ir

خبر جدید  مجتمع آبرسانی کوهپایه ساوه 2500 خانوار را بهره مند می کند
0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد