10:55:51 - سه‌شنبه 6 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
طرح «آموزش مبلغان دانش آموزی» در استان مرکزی اجرایی می‌شود
گروه فرهنگی: مسئول اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان مرکزی، از اجرای طرح «آموزش مبلغان دانش آموزی» خبر داد و جزئیات این طرح را تشریح کرد. علی جانباز، مسئول اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان مرکزی، در گفت‌وگو با خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از استان مرکزی، از اجرای طرح «آموزش مبلغان دانش آموزی» خبر […]
طرح «آموزش مبلغان دانش آموزی» در استان مرکزی اجرایی می‌شود

گروه فرهنگی: مسئول اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان مرکزی، از اجرای طرح «آموزش مبلغان دانش آموزی» خبر داد و جزئیات این طرح را تشریح کرد.

علی جانباز، مسئول اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان مرکزی، در گفت‌وگو با خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از استان مرکزی، از اجرای طرح «آموزش مبلغان دانش آموزی» خبر داد و گفت: این طرح با همکاری مرکز فرهنگی تبلیغی آینده سازان قم زیرنظر دفتر نمایندگی مقام معظم رهبری در اتحادیه و معاونت تبلیغ حوزه‌های علمیه استان ویژه طلاب برگزار و پیش بینی می‌شود ۱۰۰۰ نفر از طلاب حوزه علمیه استان مرکزی در این طرح شرکت کنند.

خبر جدید  محفل انس با قرآن در ساوه برگزار می‌شود

وی تصریح کرد: با گسترش دامنه ارتباط و نفوذ فرهنگ بیگانه در جهان اسلام به ویژه جامعه اسلامی ایران، نیازمندی به نگاه جامع و تخصصی به امر تبلیغ، ضرورت خاصی می‌یابد تا در کنار تربیت نیروی انسانی کارآمد، با تبیین راهبردهای فرهنگی ایجاد راهکارهای اجرایی به تبلیغ دین در عرصه‌های مختلف جامعه بپردازیم.
جانباز در ادامه گفت: در میان جمع عظیم مخاطبان فعالیت‌های تبلیغی، نسل نوجوان و دانش آموز متوسطه اولی و دومی از جایگاه خاصی برخوردار می‌باشد که بی شک تبلیغ در این عرصه از ظرافت و پیچیدگی خاصی برخوردار بوده و نیازمند یک نگاه کاملا تخصصی می‌باشد و لازم است مبلغان دانش آموزی به خاطر این حساسیت‌ها از کارآمدی و توان علمی و مهارتی ویژه‌ای برخوردار شوند.
وی ایجاد فرآیند تربیت مبلغ بومی و تشکیل گروه‌های تبلیغ جهادی را در کنار تمرکززدایی از جذب در شهرستان‌های همجوار را از اهداف و ضرورت‌های طرح دانست و افزود: تامین محتوای تبلیغی بر اساس سیره فکری تربیتی نوجوان و نیاز مخاطب ویژه و پس از آن پشتیبانی محتوایی و علمی از فعالیت‌های تبلیغی امری اساسی و مهم است که به اجرای مطلوب طرح کمک شایانی خواهد نمود.
مسئول اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان مرکزی در پایان اظهار کرد: طلاب متقاضی در این طرح در بخش مقدماتی، کارگاه‌های مهارتی روانشناسی مخاطب، روش مشاوره‌های دانش آموزی، اصول پاسخگویی و گونه شناسی سوالات دانش آموزی و در دوره تکمیلی، مواردی چون روش تولید محتوا، آسیب شناسی محیط های دانش آموزی، اسوه شناسی و سیره شهدا، تعامل با دانش آموزان، تحلیل سیاسی، روش‌های مرثیه و مداحی، منظومه و سیر فکری تربیتی، طرح کلی اندیشه اسلامی در قرآن و آشنایی با شبهات را آموزش خواهند دید. متقاضیان می‌توانند جهت ثبت نام به آدرس www.afaagh.com مراجعه کنند.

خبر جدید  تجلیل از صنعتگران برتر استان مرکزی

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد