11:19:03 - چهارشنبه 8 مه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
ضریب پوشش بیمه در استان مرکزی به ۶۶ درصد رسید
مدیرکل تامین اجتماعی استان مرکزی با بیان اینکه ضریب پوشش بیمه در استان مرکزی به ۶۶ درصد رسید گفت: ۹۴۳ هزار نفر تحت پوشش تامین اجتماعی استان مرکزی قرار دارند.
ضریب پوشش بیمه در استان مرکزی به ۶۶ درصد رسید

محمدرضا بیدهندی در گفتوگو با خبرنگار تسنیم در اراک، با اشاره به ضریب پوشش بیمه در استان مرکزی اظهار داشت: ضریب پوشش بیمه در استان مرکزی ۶۶ درصد و جزو استانهای برتر کشور بوده و این درحالی است که ضریب پوشش بیمه در سطح کشور ۵۴ درصد است.

مدیرکل تامین اجتماعی استان مرکزی افزود: تعداد کل بیمهشدگان اصلی و تبعی در استان مرکزی ۷۷۲ هزار نفر، تعداد کل مستمریبگیران اصلی و تبعی ۱۷۱ هزار نفر بوده و جمعیت تحت پوشش تامین اجتماعی در این استان هم ۹۴۳ هزار نفر است.

وی تصریح کرد: بیمهشدگان اصلی استان مرکزی ۲۹۹ هزار نفر و مستمریبگیران اصلی آن هم ۸۷ هزار نفر است که آمار خوبی از نظر تعداد بیمهشدگان در مقایسه با سایر استانهای کشور به شمار میرود.

خبر جدید  آیت‌الله دری نجف‌آبادی: بیانیه گام دوم انقلاب باید سرلوحه کار مسئولان و مردم باشد

بیدهندی با اشاره به جزئیات تعدادی جمعیت تحت پوشش بیان کرد: بیمهشدگان اجباری استان ۱۹۷ هزار نفر، بیمهشدگان خویشفرما ۴۳ هزار و ۵۰۰ نفر و تعداد مقرریبگیران بیکاری هم ۶ هزار و ۷۰۰ نفر است.

وجود۲۰ هزار کارگر ساختمانی بیمهشده در استان مرکزی

مدیرکل تامین اجتماعی استان مرکزی ادامه داد: استان مرکزی دارای ۲۰ هزار کارگر ساختمانی بیمهشده، ۲۲ هزار نفر راننده بیمهشده و ۹ هزار و ۸۰۰ قالیباف بیمهشده است.

خبر جدید  ۳ هزار فرصت شغلی جدید در استان مرکزی ایجاد می‌شود

وی با اشاره به کل مبلغ پرداختی سال ۹۷ تامین اجتماعی استان مرکزی گفت: سال گذشته کل مبلغ پرداختی در حوزه تعهدات این مجموعه نزدیک به ۲ هزار میلیارد تومان بوده است.

بیدهندی با اشاره به رونمایی از سامانه غیرحضوری سازمان تامین اجتماعی تحت عنوان طرح ملی دکتر نوربخش هم عنوان کرد: در این سامانه بیش از ۳۵ نوع خدمت در فاز نخست و در مراحل بعد تا پوشش کامل خدمات سازمان تامین اجتماعی گسترش مییابد.

خبر جدید  آمار بیکاری در استان مرکزی معادل ۶.۹ درصد است

ارائه خدمات الکترونیک تامین اجتماعی در استان مرکزی

مدیرکل تامین اجتماعی استان مرکزی افزود: خدمات در سه دسته بیمهشدگان، مستمریبگیران و کارفرمایان دستهبندی شده و نیاز به مراجعه حضوری به شعب سازمان تامین اجتماعی را کاهش میدهد.

وی تصریح کرد: نشانی این سامانه http://eservices.tamin.ir است و برای استفاده از آن نیاز است که ابتدا متقاضیان در آن نامنویسی کنند.

انتهای پیام/ ع


منبع :: https://www.tasnimnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد