3:22:07 - جمعه 28 دسامبر 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
ضریب پوشش بیمه تامین اجتماعی ساوه ۷۱ درصد است
ساوه – ایرنا – رئیس اداره تامین اجتماعی ساوه گفت: ضریب پوشش این سازمان بیمه گر در شهر ساوه با ۷۱ درصد نسبت به شاخص کشوری بالاتر است.
ضریب پوشش بیمه تامین اجتماعی ساوه ۷۱ درصد است

«علیرضا حسینی» روز پنجشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: بیش از ۲۰۰ هزار نفر در شهر ساوه تحت پوشش بیمه تامین اجتماعی قرار دارند.
وی افزود: ۳۶ هزار مستمری بگیر اصلی و تبعی نیز در شهر ساوه تحت پوشش بیمه تامین اجتماعی قرار دارند و در نیمه نخست امسال بیش از یک هزار و ۴۴۰ میلیارد ریال حقوق به مشمولان مستمری پرداخت شده است.
رئیس اداره تامین اجتماعی ساوه خاطرنشان کرد: یک هزار و ۹۵۹ نفر در این شهر از مزایای بیمه بیکاری تامین اجتماعی بهره مند هستند.
حسینی گفت:‌ چهار هزار و ۷۴۹ کارگاه فعال در ساوه وجود دارد و بر اساس موافقت به عمل آمده، کارفرمایان کارگاه های تولیدی و خدماتی در صورتی که دانش آموختگان بیکار را جذب کنند مشمول ۲۰ درصد معافیت سهم کارفرما می شوند.
وی اظهار داشت: ۱۴ هزار و ۱۶۸ نفر شامل فعالان مشاغل آزاد،‌ رانندگان،‌ بافندگان،‌ کارگران ساختمانی و‌ بیمه شدگان اختیاری به صورت «بیمه شدگان خاص» در ساوه وجود دارند.
وی اعلام کرد: ساوه در ۶ ماه نخست امسال با ۱۷۲ مورد حادثه ناشی از کار دارای بیشترین میزان ضریب شیوع این حوادث را استان مرکزی داشته که دلیل عمده آن ها از سوی کارشناسان بی احتیاطی گزارش شده است.
رئیس اداره تامین اجتماعی ساوه‌ افزود: اغلب کارفرمایان حق بیمه را به هنگام پرداخت می کنند اما برای کارفرمایان بدهکار نیز شرایط تقسیط بدهی ها فراهم شده است.
حسینی توضیح داد: طرح بیمه زنان خانه دار با هدف پاسخگویی به نیاز واقعی بانوان و بهره مندی از تامین مالی و دریافت مستمری در دوران بازنشستگی، و بر اساس نرخ پرداخت حق بیمه با نرخ های ۱۲، ۱۴و ۱۸ درصد اجرا می شود.
وی گفت: در ارزیابی عملکرد دستگاه های اجرایی در حوزه صیانت از حقوق شهروندی و ترویج فرهنگ عفاف و حجاب، تامین اجتماعی ساوه رتبه برتر استان مرکزی را کسب کرده است.
شهرستان ساوه دومین قطب صنعت استان مرکزی پس از اراک است که حدود ۵۵۰ واحد صنعتی و کارگاه های کوچک تولیدی و مشاغل خدماتی دارد و نیمی از اشتغال صنعتی این استان را در خود جای داده است.
۶۵۳۹/۹۹۲۱/۶۰۱۳/

منبع :: http://www.irna.ir

خبر جدید  51 راس دام قاچاق در ساوه کشف شد
0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد