22:54:53 - سه‌شنبه 2 ژانویه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
ضرورت گسترش مراکز درمانی تامین اجتماعی در استان مرکزی
نماینده مردم اراک، خنداب و کمیجان در مجلس شورای اسلامی، گفت: باتوجه به اینکه استان مرکزی به عنوان قطب درمانی شهرهای همجوار شناخته می شود، گسترش مراکز درمانی تامین اجتماعی در این استان ضروری است. شعار سال: علی اکبر کریمیدر مراسم تودیع و معارفه مدیر درمان تامین اجتماعی استان مرکزی در اراک اظهار داشت: ارتقای سطح […]
ضرورت گسترش مراکز درمانی تامین اجتماعی در استان مرکزی

نماینده مردم اراک، خنداب و کمیجان در مجلس شورای اسلامی، گفت: باتوجه به اینکه استان مرکزی به عنوان قطب درمانی شهرهای همجوار شناخته می شود، گسترش مراکز درمانی تامین اجتماعی در این استان ضروری است.

شعار سالعلی اکبر کریمیدر مراسم تودیع و معارفه مدیر درمان تامین اجتماعی استان مرکزی در اراک اظهار داشت: ارتقای سطح خدمات بیمارستان امام خمینی(ره) شهر اراک یکی از اقدامات بسیار مطلوب انجام شده در دوره مدیریت دکتر عدلی، مدیر اسبق درمان تامین اجتماعی استان است که باید بگوییم این فرد شایستگی جایگاه های برتر برای ارائه خدمات را دارد و اکنون واگذاری وظایف سنگین تری در استان تهران به این فرد بیانگر شایستگی وی است.

خبر جدید  ۶۰۰۰ بازرس سلامت نوروزی در کشور آماده فعالیت هستند

نماینده مردم اراک، خنداب و کمیجان در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: با حضور یک خانم در پست مدیریت درمان تامین اجتماعی استان مرکزی در دوره ای که حضور بانوان در عرصه های مدیریتی درحال پررنگ تر شدن است باید کوشید تا توانایی های وی به اثبات برسد.

کریمی تصریح کرد: استان مرکزی با قرار دادن ۷۰ درصد جمعیت استان در زیر چتر حمایتی تامین اجتماعی قطعا یکی از استان های برتر از این لحاظ در کشور است که بادرنظر داشتن این حجم از بیمه شدگان باید بگوییم حوزه درمان به ویژه در مرکز خدمات دهی استان مرکزی یعنی شهر اراک با کاستی های بسیاری مواجه است.

وی ادامه داد: برای اجرای طرح توسعه بیمارستان تامین اجتماعی امام خمینی(ره) شهر اراک، امکانات و اراضی موجود لازم است، زیرا شهر اراک یک قطب درمانی محسوب می شود و بیماران بسیاری از شهرهای مجاور برای دریافت خدمات به آن مراجعه می کنند و وجود امکانات کافی در این مرکز ضروری است.

این نماینده مردم در مجلس دهم، عنوان کرد: طبق ارزیابی انجام شده ۲۰ تا ۳۰ درصد ضریب اشغال تخت بیمارستان امام خمینی(ره) شهر اراک به بیماران استان های همجوار تعلق دارد که این ضرورت تجهیز بیشتر را دوچندان می کند.

به گزارش مهر، کریمی ادامه داد: همچنین تسریع تحقق وعده وزیر تعاون و کار مبنی بر احداث مجتمع بزرگ خدماتی، رفاهی، ورزشی و تفریحی کارگران تحت پوشش تامین اجتماعی را خواستاریم و در این راستا چندین هکتار زمین موجود است و امیدواریم این اقدام خدمت شایسته ای از سوی مجموعه تامین اجتماعی برای مردم استان باشد.

سایت شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته ازخبرگزاری مجلس شورای اسلامی ، تاریخ انتشار ۱۲دی ۹۶، کدمطلب:۳۶۳۷۵۱، www.icana.ir

خبر جدید  بصیرت؛ خالق حماسه ۹ دی/ به جوانان اعتماد کنیم

[ad_2]

Source link

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد