20:24:56 - دوشنبه 27 مه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
ضرورت مشارکت فعالانه دستگاه‌ها برای اجرای طرح توسعه پایدار خنداب
اراک- مدیرکل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری مرکزی گفت: مشارکت فعالانه دستگاه‌های اجرایی استان برای اجرای برنامه عملیاتی توسعه پایدار شهرستان خنداب لازم است.
ضرورت مشارکت فعالانه دستگاه‌ها برای اجرای طرح توسعه پایدار خنداب

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الله کاظمی روز یکشنبه در نشست کارگروه بسیج سازندگی استان مرکزی در اراک اظهار داشت: در راستای تأکیدات رهبر معظم انقلاب و رئیس جمهور بر توجه به مناطق کمتر توسعه یافته و کنترل آسیب‌های اجتماعی، دستگاه‌های کشور اجرای یک برنامه عملیاتی توسعه پایدار در ۳۱ شهرستان محروم را در راستای کار خود قرار داده اند.

مدیرکل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری مرکزی ادامه داد: این برنامه در راستای چهار هدف از قبیل رونق تولید و ایجاد فرصت‌های شغلی و کارآفرینی، کنترل جمعیت سکونتگاه‌های غیر رسمی و افزایش بهره وری و اثر بخشی در فعالیت‌های اقتصادی و ارتقای شاخص‌های زندگی معیشتی را دنبال می‌کند.

خبر جدید  تجهیز پروژه بیمارستان ولیعصر(عج) اراک نیازمند ۷۰میلیارد تومان بودجه

وی بیان کرد: طبق آمار مرکز رصد اجتماعی وزارت کشور، شهرستان خنداب به عنوان یکی از ۳۱ شهرستان محروم در این برنامه ملی انتخاب شده و مشارکت فعالانه دستگاه‌های اجرایی مربوطه برای این امر لازم است.

مدیرکل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری مرکزی افزود: باید از ظرفیت سپاه روح الله استان، قرارگاه پیشرفت و آبادانی و بسیج سازندگی برای محرومیت زدایی مناطق محروم در شهرستان خنداب استفاده کنیم.

خبر جدید  چهارمین دوره مسابقات قرآن اداره کل ورزش و جوانان مرکزی برگزار می شود

وی گفت: به زودی ستادی به ریاست معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار مرکزی تشکیل خواهد شد و انتظار می‌رود دستگاه‌های اجرایی برای اجرای برنامه‌هایی که برای شهرستان خنداب تدارک دیده می‌شود، همکاری لازم را به عمل آورند.

کد خبر ۴۶۲۶۷۴۸


منبع :: ضرورت مشارکت فعالانه دستگاه‌ها برای اجرای طرح توسعه پایدار خنداب

خبر جدید  شهرداران موظفند با انضباط مالی هزینه‌های خود را مدیریت کنند
0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد