19:14:21 - دوشنبه 8 آوریل 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
صرفه‌جویی ۵۰۰ میلیونی در هزینه‌های دانشگاه آزاد اسلامی نراق
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد نراق گفت: تجمیع مدیریت سه واحد نراق، دلیجان و جاسب و صرفه‌جویی ۵۰۰ میلیونی در هزینه‌ها از مهم‌ترین فعالیت‌ها در سال ۹۷ بود.
صرفه‌جویی ۵۰۰ میلیونی در هزینه‌های دانشگاه آزاد اسلامی نراق

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از نراق، علیرضا انتظاری صبح امروز در جلسه شورای اداری دانشگاه آزاد اسلامی واحد نراق که با حضور اعضای هیأت رئیسه و کارکنان در سالن شهید مطهری این واحد دانشگاهی برگزار شد، با تبریک اعیاد رجبیه و اعیاد شعبانیه و سال نو گفت: رجب مقدمه شعبان و شعبان مقدمه ماه مهمانی خداست؛ انشاءالله کارهای ما همه مورد رضایت حضرت باریتعالی قرار گیرد و سالی سرشار از امید، معنویت و موفقیت برای ملت ایران و مجموعه دانشگاه آزاد اسلامی باشد.

وی به آیهای از قرآن کریم اشاره و اظهار کرد: خداوند فرمود که ما شما را با سختیها آزمایش میکنیم و در نهایت به صابران بشارت میدهیم همه چیز از آن خداست و به سوی او بازمیگردیم. نکاتی که از این آیه استنباط میشود، این است که تمام جهان صحنه آزمایش الهی است و حتی پیامبران مورد آزمایش قرار میگیرند و هیچکس استثنا نیست و این آزمایشهای الهی برای پرورش استعدادهاست و این آزمایشها به خاطر این است که ما به تکامل برسیم. سیل، جنگ و زلزله از امتحانات الهی است.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد نراق خاطرنشان کرد: اگر ما میخواهیم در امتحانات سربلند باشیم باید همواره به خدا توکل کنیم و در مقابل سختیها و ناملایمات زندگی صبر و استقامت پیشه کنیم، این حوادث گذراست و اگر به تاریخ نگاه کنیم، خواهیم دید گذشتگان ما چگونه این مشکلات را پشت سر گذاشتند.

خبر جدید  دعوت دانشگاهیان دانشگاه آزاد اسلامی برای حضور مردم در فجر چهلم

انتظاری افزود: هرگز احساس ناامیدی و یأس نسبت به آینده شغلی خود نداشته باشید؛ چراکه این یأس و ناامیدی هم به فرد، هم به خانواده و هم به سیستم و سازمان ضربه میزند؛ لذا همواره امیدوار باشید و انشاءالله با تلاش و توکل به خدا بر مشکلات فائق خواهیم آمد و خواهیم توانست مجموعه را اداره کنیم.

وی ادامه داد: همکاران باید نسبت به تقویت بنیه اعتقادی، فرهنگی، سیاسی و اجتماعی و کنارگذاشتن تنگنظریها و داشتن وسعت دید در کارها و داشتن ایمان، امید و عشق در امور اهتمام ویژه داشته باشند.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد نراق بیان کرد: با رعایت اصل نظم و انضباط، اصل توکل به خدا، اصل دلسوزی، انسجام و اصل مسئولیتپذیری، اصل تدبیر و برنامهریزی، همگرایی و همفکری میتوان به همه اهداف و مقاصد دانشگاه دست یافت.

انتظاری گفت: برخی از عوامل فقر و رکود دست من و شما نیست و علل معنوی دارند، بهطور مثال اسراف و تبذیر؛ نبود تدبیر و برنامهریزی و تنبلی از عوامل رکود و فقر هستند؛ پس باید تلاش کنیم و منتظر توفیقهای الهی باشیم و به همدیگر اعتماد کنیم؛ زیرا اعتماد سازنده سرمایههای اجتماعی است و اگر مقداری بیاعتمادی در مجموعهای حاصل شد، آن مجموعه شکست خواهد خورد. انسان همواره باید در زندگی و کار امیدوار باشد و از رحمت خدا ناامید نباشد که ناامیدی از گناهان کبیره است و ما باید از همه ظرفیتها و فرصتها استفاده کنیم و در مقابل مشکلات ایستادگی کنیم تا به موفقیت و نتایج مطلوب دست یابیم.

خبر جدید  کشف 20 هزار لیتر سوخت قاچاق در دلیجان

این مسئول خاطرنشان کرد: برای مطرحکردن واحد نراق در سطح استان و کشور اقدامهایی مانند معرفی ظرفیتهای دانشگاه آزاد اسلامی واحد نراق، عضویت در هیئت امنای استان، عضویت در کمسیون دائمی هیئت امنای استان مرکزی و عضویت در کمیته جذب استان را انجام دادیم.

انتظاری به بیان اقدامات و فعالیتهای انجامشده در سال ۹۷ پرداخت و گفت: راهاندازی سایت جدید، تجمیع مدیریت سه واحد نراق، دلیجان و جاسب و صرفهجویی در هزینهها بالغبر ۵۰۰ میلیون تومان، پیگیری واگذاری زمین به اعضای هیئت علمی و کارکنان، پرداخت سنوات بازنشستگی و بازخریدی تعدادی از کارکنان و اعضای هیئت علمی، برگزاری جلسات کمیته جذب دانشجو و پذیرش۲۵۰ دانشجو در ترم بهمن، برگزاری دورههای کوتاهمدت و ضمنخدمت و تلاش برای جلب رضایت عمومی از جمله فعالیتهای انجام شده در سال ۹۷ بود.

خبر جدید  حضور گسترده دانشگاهیان دانشگاه آزاد اسلامی در راهپیمایی روز قدس

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد نراق افزود: کسب جایزه در جشنواره هفته پژوهش، اختراع بینالمللی پتنت توسط عضو هیئت علمی این واحد دانشگاهی، کسب رتبه برتر در نمایشگاه فنبازار دانشگاه آزاد اسلامی با طرح ژرمیناتور تولید علوفه آگرودیتا با محور کشاورزی و منابع طبیعی، افزایش چاپ و تدوین کتب متعدد در سال ۹۷، انعقاد تفاهمنامه با برخی از صنایع و شرکتها مانند شرکت همونایزه کاشان در راستای جذب دانشجو، استقرار شرکت دانشبنیان با همکاری یکی از استادان دانشگاه صنعتی امیرکبیر از دیگر اقدامهای راهبردی دانشگاه آزاد اسلامی واحد نراق در سال ۹۷ بود.

ارائه رئوس برنامهها از سوی حوزههای مختلف آموزشی، پژوهشی و دانشجویی فرهنگی و اداری مالی، تلاش مضاعف همکاران، اعضای هیئت علمی در جذب دانشجو، صرفهجویی و کاهش هزینهها، پرهیز در نامهپراکنی و نامهنگاریهای بیمورد و شایعهسازی و شایعهپراکنیها از جمله خواستههای رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد نراق از مجموعه خود بود.

در ادامه این نشست کارکنان به بیان دیدگاهها، نظرات، مشکلات و دغدغههای خود با رئیس جدید دانشگاه پرداختند.

انتهای پیام/۴۱۰۳/


منبع :: http://ana.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد