13:09:01 - چهارشنبه 26 دسامبر 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
صدور ۶۷هزار سندمالکیت در استان مرکزی
تاکنون ۶۷هزار و ۹۳۵جلد سند مالکیت در استان مرکزی صادر شده است.
صدور ۶۷هزار سندمالکیت در استان مرکزی

به گزارشخبرگزاری صداوسیما مرکز اراک؛ مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان مرکزی با اعلام این خبر گفت: از این تعداد ۶۱هزار و ۶۴۵جلد در ۵۷۳روستای استان و هفت هزار و ۴۳۳جلد آن در ۲۶شهر زیر ۲۵هزار نفر جمعیت بوده است. رضافرح همچنین از صدور هزار و ۷۲۹جلد سند مالکیت روستایی امسال برای روستاها و شهرهای زیر ۲۵هزار نفر جمعیت استان مرکزی خبر داد و افزود: از این تعداد هزار و ۲۹۷جلد سند در بخش روستایی و ۴۳۲جلد سند نیز در شهرهای زیر ۲۵هزار نفر جمعیت صادر شده است.
سند مالکیت به معنای هویت بخشی به املاک روستایی است و روستاییان می توانند از سند به عنوان وثیقه بانکی استفاده و تسهیلات دریافت کنند که این مهم بسیاری از اختلافات ملکی را نیز رفع می کند.
او گفت: ۳۹۲قطعه زمین امسال با هدف تامین زمین به متقاضیان دارای شرایط برای ساخت مسکن در روستاهای امسال مرکزی واگذار شده است.
مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان مرکزی افزود: طرح هادی برای ۸۵۵روستای این استان در سال جاری تهیه شده و برای ۱۴۹روستا نیز طرح بازنگری تهیه شده است.
وی اظهار داشت: ۱۵میلیارد ریال و ۹۴۲میلیون ریال اعتبار برای تهیه طرح هادی روستایی استان در نظر گرفته شد که هشت میلیارد و ۴۴۰میلیون ریال تخصیص یافت. بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در سال۵۸ به فرمان حضرت امام خمینی(ره) به منظور تامین مسکن محرومان، متولی توسعه و عمران روستاها و ساخت واحدهای مسکونی در چارچوب سیاستها و برنامههای دولت تشکیل شد.۳۶۸ هزار و ۹۵۸نفر در یک هزار و ۶۵روستای استان مرکزی سکونت دارند.
۲۷شهر با جمعیت زیر ۲۵هزار نفر در استان مرکزی وجود دارد.
منبع :: http://markazi.iribnews.ir

خبر جدید  بازگشت سپنتا نیک نام به شورای شهر یزد رفتاری اصلاح‌طلبانه بود
0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد