3:22:48 - سه‌شنبه 30 آوریل 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
شورای اسلامی پل ارتباطی مردم و مسئولان
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری مرکزی گفت : در شرایط فعلی اولویت اصلی حفظ، ایجاد اشتغال و رونق اقتصادی با توسعه هدفمند صنایع و واحدهای تولیدی است.
شورای اسلامی پل ارتباطی مردم و مسئولان

شورای اسلامی پل ارتباطی مردم و مسئولانبه گزارش خبرگزاری صداوسیمامرکز اراک؛ آقازاده در دیدار با اعضای شوراهای شهرستان ها در صحن شورای اسلامی استان به مناسبت روز شوراها گفت: شوراها باید ارتباط بیشتری با مردم داشته باشند تا بتوانند مشکلات مردم را به مسئولین منعکس کنند چرا که شوراها پل ارتباطی بین مردم و مسئولین هستند.

وی افزود: مکان استقرار شورای اسلامی استان در حال حاضر از وضعیت مطلوبی برخوردار نیست که مقرر می شود ظرف مدت یک هفته اینده مکانی در حوزه معاونت عمرانی برای استقرار این شورا در نظر گرفته شود و یا ساختمان کنونی بازسازی شود.

خبر جدید  المپیاد امداد و نجات دانش آموزی در خمین

استاندار مرکزی گفت: فرماندار شهرستان ساوه نیز موظف است تا پایان خردادماه مکان مناسبی برای شورای اسلامی شهرستان ساوه در نظر بگیرد.

آقازاده یادآور شد: یکی دیگر از مشکلات اعضا شورای اسلامی استان نداشتن کارت شناسایی معتبر است که باید تا پایان اردیبهشت ماه کارت شناسایی برای این اعضا صادر شود.

رئیس شورای اسلامی استان هم در این نشست به وظایف شوراها اشاره کرد و گفت: عدالت و خدمت صادقانه به مردم از اهداف و ویژگیهای مهم شورا ها است و اعضای شورا موظفند در راستای توسعه زیرساخت های اقتصادی، اجتماعی و رفاهی مردم قدم بردارند و به نشاط و افزایش روحیه مردم اهتمام جدی داشته باشند.

خبر جدید  آزمون کارشناسی ارشد گروه های پزشکی در استان مرکزی

یارمحمدی افزود: فراهم ساختن زمینههای لازم برای حضور سرمایهگذاران و جذب آنها از وظایف مهم شوراها است و هر شورایی که این مهم را عملیاتی کند موفق تر خواهد بود.

در این نشست اعضای شوراهای شهرستانها به بازگو کردن مشکلات خود و نیز رفع موانع موجود در شهرستانها پرداختند.

در تقویم رسمی کشور روز نهم اردیبهشت ماه به عنوان روز شوراها نامگذاری شده است.

خبر جدید  افزایش 60 درصدی پروژه های افتتاحی استان مرکزی

شوراهای روستاها دارای ۲ هزار و ۵۰۸ نفر عضو هستند که ۲ هزار و ۴۲۵ نفر مرد و مابقی زن هستند ودر شهرهای استان نیز ۱۷۷ نفر عضو شوراها هستند که ۱۶۰ نفر مرد و مابقی زن هستند.


منبع :: http://markazi.iribnews.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد